OLED TV – Samsung neatkāpjas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas OLED TV – Samsung neatkāpjas

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148161
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ol3_b12f4_2.jpg[/imgl]Neraugoties uz krīzi, Samsung jau šogad plāno izlaist pilnīgi jaunas paaudzes televizorus ar OLED ekrānu, un ne jau 1000 gab./mēn. kā Sony, bet gan 3 miljonus ierīču gadā. Meitasfirma Samsung SDI patlaban spējīga saražot 2 milj. TV gadā, un plānots līdz gada beigām šo skaitli dubultot. 2010. gadā jau varētu tapt izlaisti 10 miljoni OLED televizoru.

    Analītiķi plāno OLED TV tirgus “sprādzienu”, jo šie ekrāni daudzkārt pārsniedz LCD un plazmas displeju kvalitāti. Salīdzinājumam Samsung oktobrī demonstrētā televizora prototipa parametri:

  • 40″ OLED

    biezums – 9 mm

    izšķirtspēja – Full HD (1920×1080)

    dinamiskais kontrasts 1,000,000:1

    krāsu izšķirtspēja – 107% no NTSC


  • Ja šis process attīstīsies, tad vistuvākajā nākotnē uz OLED pāries arī datoru monitori, un tiks ieviesti arī “lokanie displeji”.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_samsungoledtv_1.jpg[/img]

    Avots

#191310
Dree
Participant

nu pēc pāris gadiem nekas cits gan jau, ka nebūs kā tikai oled tur un oled tur.. Kautgan tehnoloģijas noteikti neapstāsies un tiks izgudrots kas jauns (Atkal) 🙂

#191311
Aldis
Participant

oled-i man patik… 🙂 LCD man skjiet ir viens nu nekvalitativakajiem kas ir izlaists – man kautvai profesionalais monis, bet ja skatas no liela sliipuma kraasas pa 180° savaadaakas.. un ja ieskataas tuvumaa – redzami pixelji! Visskaistaak tomeer raada CRT! 🙂 Un izskatas ka kvalitates zinjaa oleds ir vel kvalitativaks ka CRT, un krietni kvalitativaks ka LCD! 🙂

#191312
izredzētais
Participant

aldi, tu skaties monitorā/televizorā ar 180 grādu leņ ķi pāris milimetru attālumā?

salīdzini vel projektorus ar tipogrāfijā apdrukātu palagu..

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā