Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150069
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_opera102a_1.jpg[/imgl]Tā vien liekas, ka Opera Software nolēmis savu pārlūku uztaisīt tādu, ka konkurentiem nebūtu nekādu cerību tikt līdz. Tikko pabeigts laidiens 10.10, kā jau paziņots par 10.20 izstrādi ar radikāli jaunām funkcijām.

    Galvenais Opera 10.20 jaunievedums būs web-aplikācijas jeb widgets atsevišķu neatkarīgu procesu veidā, kam varēs izveidot ikonas gan rīkjoslā, gan uz desktopa. Lai startētu kādu widgetu, pat nevajadzēs palaist pašu Operu.

    Tā kā process vēl ir alfa stadijā – Notepad vēl nav paguvis notestēt jauno pārlūku. Interesenti var visu sīki izlasīt Opera dev-blogā, kā arī mājaslapā.

    Opera 10.20 alpha lejuplāde – šeit.

    Īpaši jaunajai versijai izlaists advancēts Twitter widgets.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_o1020_1.jpg[/img]

    #219262
    Andress
    Participant

    Oh… Opera 20.0 == Opera OS :>

    #219263
    DMG
    Participant

    Uzlabotu vēl savus Adonus un varētu tiešām pāriet uz Operu. Diez viņi paši nesaprot, ka daudzi lietotāji nepāriet uz Operu tikai jēdzīgu adonu trūkuma dēļ? Pašiem būtu takš izdevīgāk.

    #219264
    ob1
    Participant

    A jēdzīgs FlashBlock Operai beidzot ir parādījies? Ja kāds zina, lūdzu iemetiet linku.

    #219265
    azazul
    Participant

    Pirmkārt, ob1, ej dirst ar to savu flashblock.


    @DMG
    – un kas tad būtu tie mistiskie zelta addoni ko tu lieto ?

    Visi kliedz vienmēr par FF addoniem, bet cilveki lieto labi ja kādus 5us no 20 populārajiem .. thats all


    @Andress
    – Nafig tev citu OS?

    Ir jābūt kompānijai ar googles līmeņ a iedomību, lai tasītu savam browserim speciālu OSi

    It sevišķi ņ emot vērā, ka opera tiek atbalstīta uz diezgan daudz operētājsistēmām:

    https://www.opera.com/download/?custom=yes

    ( tais skaitā freebsd-build’i, kas IMO, ir akmens mozillas dārizņ ā )

    #219266
    Professor35
    Participant

    ja Operai būtu šādi FF addoni kā Tab Mix Plus v0.3.8, Easy DragToGo, FireGestures, Hide Caption Titlebar Plus (Smart) 0.9.3.2, Adblock Plus tad es lietotu tikai to, citādi lietoju ikdienā FF bet Opera man ir kā sistēmas default brauzeris. Par FireGestures uzreiz saku ka zinu ka Opera atbalsta peles žestus bet šis addons dod daudz plašākas iespējas un ir ērtāks, ir Operai iespējas arī bloķēt reklāmu bet šīs iespējas nestāv līdzi Adblock iespējām.

    #219267
    aoma
    Participant

    Operai pietrūkst pašreklāmas, tad viņa būtu kudī populārāka, lai gan uz Krieviju tas neattiecas, tur citi brauzeri nav cieņā.

    #219268
    usins
    Participant

    azazul wrote:

    Pirmkārt, ob1, ej dirst ar to savu flashblock.

    Pievaldi kumeļus. Uzvedies atbilstoši savam statusam šai forumā!

    #219269
    iKey
    Participant

    Professor35 wrote:

    ja Operai būtu šādi FF addoni kā Tab Mix Plus v0.3.8, Easy DragToGo, FireGestures, Hide Caption Titlebar Plus (Smart) 0.9.3.2, Adblock Plus tad es lietotu tikai to, citādi lietoju ikdienā FF bet Opera man ir kā sistēmas default brauzeris. Par FireGestures uzreiz saku ka zinu ka Opera atbalsta peles žestus bet šis addons dod daudz plašākas iespējas un ir ērtāks, ir Operai iespējas arī bloķēt reklāmu bet šīs iespējas nestāv līdzi Adblock iespējām.


    Profesor, tie Fx papildinājumi, kurus nosauci, jau defaulti ir iekšā Operā.

    Jāgaida, kad Opera izlaidīs jaunāku Javascript dvižoku, tad būs zvērs

    #219270
    Imhoteps
    Participant

    Professor35 wrote:

    ja Operai būtu šādi FF addoni kā Tab Mix Plus v0.3.8, Easy DragToGo, FireGestures, Hide Caption Titlebar Plus (Smart) 0.9.3.2, Adblock Plus…


    Š is nav Tavs FF?

    [img]https://img214.imageshack.us/img214/9639/firefoxhi3.th.jpg[/img]

    #219271
    Professor35
    Participant

    Imhoteps

    nē pat ne uz to pusi, man ir tikai 24 addoni un minimāls interfeiss – https://159.148.226.201/FirefoxPortable3,5,5m.7z

    #219272
    samurajs
    Participant

    Propesor, portablais FF ar 24 addoniem? Tas ir psc… [img]https://www.bildites.lv/images/vw6f665lzna5meovx19.gif[/img]

    d_l, ātri nāc, uzstādi diagnozi! 😀 Diez cik minūtes tavs FF startējas?

    #219273
    RicoPico
    Participant

    Professor35 wrote:

    man ir tikai 24 addoni

    Maniaks… 😀 Cik atmiņas ēd tavs “sēdinātais” FF?

    Nez, kas biedrim d_l par šo sakāms? :>

    #219274
    Professor35
    Participant

    samurajs

    vidēji 5 sekundēs bet kāda atšķirība ja es to nekad neizslēdzu tāpat kā datoru

    tas uz ko ir links nav optimizēts, bet tā sacīt sagatave

    #219275
    Professor35
    Participant

    RicoPico

    pašreiz kad atvērta tikai šī lapa 76 mb

    #219276
    Andress
    Participant

    @azazul ja Opera ar tādu pašu rūpību un ambīcijām izveidotu os, da hoķ browseram, da hoķ jebkam, da kautvai nettopam, da kautvai uz nix bāzes, es stāvētu pirmajās testētāju rindās. Google grib pārveidot pasauli. Diemžēl es vairāk atbalstu domu to uzlabot 😉

    #219277
    ob1
    Participant

    Manējais FF ar 4-iem addoniem uz šīs lapas rij 186MB. Nu un?

    #219278
    _Mo3_
    Participant

    Professor35 wrote:

    ja Operai būtu šādi FF addoni kā Tab Mix Plus v0.3.8, Easy DragToGo, FireGestures, Hide Caption Titlebar Plus (Smart) 0.9.3.2, Adblock Plus tad es lietotu tikai to, citādi lietoju ikdienā FF bet Opera man ir kā sistēmas default brauzeris. Par FireGestures uzreiz saku ka zinu ka Opera atbalsta peles žestus bet šis addons dod daudz plašākas iespējas un ir ērtāks, ir Operai iespējas arī bloķēt reklāmu bet šīs iespējas nestāv līdzi Adblock iespējām.

    visi tevis norādītie addoni ir vnk nejēdzīgi.

    #219279
    RicoPico
    Participant

    _Mo3_ wrote:


    visi tevis norādītie addoni ir vnk nejēdzīgi.

    Š im indivīdam n-reizes ir tikusi uzstādīta diagnoze no d_l puses. Tāpēc izbrīnam nav pamata.

    #219280
    ob1
    Participant

    RicoPico wrote:

    _Mo3_ wrote:


    visi tevis norādītie addoni ir vnk nejēdzīgi.

    Š im indivīdam n-reizes ir tikusi uzstādīta diagnoze no d_l puses. Tāpēc izbrīnam nav pamata.


    Profesor, mums trakajiem ir jāturas kopā.

    😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā