Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219301
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    rajah, gļuki ir piem. datuves lapā. Vēl viens gļuks ir, ka video palaišanai ir jāklikšķina 3x.


    precīzas saites iedod lai varu pārliecināties

    #219302
    drunk_lizard
    Participant

    richX, taatad nav liktens leemis zem tools>apperance>forms paskatiities…

    #219303
    rajah
    Participant

    richX wrote:

    kads nevaretu ieteikt kadu scriptu/addonu/da jebko, kas varetu sniegt uz Operas ff-ie-cienigu auto-complete funkciju. kad pedejo reizi proveju operu, tas joprojam tur nebija. tas ir vienigais kas mani attur no pilnigas pariesanas uz to. pat uz minioperas ir jau ta funkcija.


    priekš auto aizpildīšanas personīgi pietiek

    – WAND un otra iespēja

    – lauciņam klikinam ar peles labo ausi – insert personal – edit, ierakstam ko vajag

    – to pašu lauciņā var ievietot ar insert note

    tad ieklikinu lauciņā un ar bultiņu uz leju izvēlos ko jāieliek

    besī ka eksplorerā katrs neveiksmīgi ierakstītais vārds un cipars saglabājas.

    to es daru mājās un man personīgi pilnīgi ar to. darbā nemaz netaisos tādu automātisko aizpildīšanu lietot.

    #219304
    ob1
    Participant

    Ķirzak, ar nobloķētiem flešiem, skrollējot pa datuvi uz leju, uz ekrāna paliek svītras (acīmredzot no fleša, kas tiek bloķēts). Ar ieslēgtiem flešiem tādu problēmu nav.

    rajah, pecīzs links ir http://www.datuve.lv

    #219305
    richX
    Participant

    atslegas vards te bija ff-ie-cienigs (atri, erti, galvenais automatiski), par to forms es zinu, ka alternativa der, tomer ir japierod. Uz ff un ie tas tomer notiek biku ertak. problema rodas, kad pie pc apsezas kadi citi no tehnologijas attali lietotaji un sak uz manis kliegt, kapec pc uzreiz nepiedava pabeigt vinu draugiem.lv nikus

    #219306
    richX
    Participant

    man kka ne ipasi tik, ka opera tiek parbliveta ar visam sim extram. man opera allaz ir asociejusies ka neliels, sasoditi atrs un sasoditi erts (ja neskaita auto-complete trukumu) browseris, kurs pie reizes ir ari datora resursus tauposs.

    #219307
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    Tā vien liekas, ka Opera Software nolēmis savu pārlūku uztaisīt tādu, ka konkurentiem nebūtu nekādu cerību tikt līdz.


    Es ceru ka FF nekādā gadījumā nemēģinās!

    Vēlu veiksmi Operai pēc divi gadi tā spēs taisīt kafiju, bet tādu primitīvu lietu kā AdBlock vai sakarīgu bloķi mums laikam neredzēti.

    Tā vien liekas, ka Opera Software nolēmis savu pārlūku uztaisīt tādu, ka lietotājiem nebūtu nekādu cerību saprasti ko viņa dara un kāpēc.

    #219308
    spriizha
    Participant

    richX wrote:

    atslegas vards te bija ff-ie-cienigs (atri, erti, galvenais automatiski), par to forms es zinu, ka alternativa der, tomer ir japierod. Uz ff un ie tas tomer notiek biku ertak. problema rodas, kad pie pc apsezas kadi citi no tehnologijas attali lietotaji un sak uz manis kliegt, kapec pc uzreiz nepiedava pabeigt vinu draugiem.lv nikus


    no dzimšanas ienīstu autocomplete. pat nezinu kapēc, bet mans ff neko nesaglabā. tikai paroles un kukijus. bet nu – kad beidzot saņemšos kkādu unix atkal likt virsū ( nomira abi datori ar tiem ) un tikt vaļā no zagta xp – tad arī laikam skatīšos, ko tā opera īsti dara un ko ēd.

    #219309
    drunk_lizard
    Participant

    Wuu wrote:

    Tā vien liekas, ka Opera Software nolēmis savu pārlūku uztaisīt tādu, ka lietotājiem nebūtu nekādu cerību saprasti ko viņa dara un kāpēc.


    taa vien liekas, ka tev nekad nebuus ceriibas saprast, kas tu esi un ko tu dari…

    #219310
    ob1
    Participant

    Tad jau Wuu par prezidentu!

    #219311
    Wuu
    Participant

    Es zināju ka es izcelšos 😀

    #219312
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    Ķirzak, ar nobloķētiem flešiem, skrollējot pa datuvi uz leju, uz ekrāna paliek svītras (acīmredzot no fleša, kas tiek bloķēts). Ar ieslēgtiem flešiem tādu problēmu nav.

    rajah, pecīzs links ir http://www.datuve.lv


    man tieši otrādi – ar nebloķētiem flašiem (es domāju to garo desu lapas apakšā, fly fiesta) ripinot tas flašis kratās un paliek puses no tā bannera garā. ja es nobloķēju tad nekas man nerēgojas

    [img]https://img403.imageshack.us/img403/6668/neblokets.jpg[/img]

    #219313
    ob1
    Participant

    Paldies, rajah, tad būs jāpaņemās… tur ir n-tās flashblock versijas, kuru tu izmanto?

    #219314
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    ēl viens gļuks ir, ka video palaišanai ir jāklikšķina 3x.

    Hmm, ja man vajag kaut kādu tur “Airbaltiku”, tad es to sameklēju pats.

    1) kurā vietās jāklikina uz video 3x – adresi šurpu!

    2) tas ir tev ja vajag, tu zini ko un kā.

    bet citi skatās tieši tās reklāmas un gaida kad kaut kas parādīsies. piemēru es pateicu no savas pieredzes.

    es nebūtu zinājis ka no Liepājas lidostas var aizlidināties uz Rīgu par biļetes cenu 1 Ls plus nodoklis = 4 Ls toreiz. un tas man bija lētāk un ātrāk, nekā kratīties 3 stundas (> 35 minūšu lidojums) ar autobusu uz Rīgu.

    ieraudzīju reklāmu ar to e-ķirsi un aizlidinājos ātrāk un ērtāk.

    tā ka ne vienmēr tās reklāmas ir tik riebīgas….

    es tak teicu – labais peles klikšķis lapā – block content – nekādu citu bloķētāju es neizmantoju. visdrīzāk tu saliki vairākus un ta nu katrs ņemās kā traks bloķēt un atbloķēt.

    #219315
    iKey
    Participant

    Opera 10.10 ar atvērtu šo lapu aprij 80 MB

    #219316
    lilmoder
    Participant

    ____

    #219317
    ob1
    Participant

    paldies. pamēģināšu brīvā brīdī.

    #219318
    wolfinj
    Participant

    ko jūs esat sapīpējušies operas fani? domāju ka varbūt tiešām iemesli kāpēc man opera liekas atbaidoša ir izlaboti, bet kā redzu ne.

    peli salauzīsi nevis pataisīsi pārlūku patīkamu un ērtu manai acij.

    plus pamanīju ka pat šo lapu no kuras rakstu atbildi svaigi instalēta opera nespēj pareizi attēlot.

    Protams ja jūs nepiekrītat tad pasakiet kā var izdarīt tādu elementāru lietu kā tabus novietot zem adresbāra?

    P.S. ja un arī pamanīju datuves gļuku, un man ir tīri instalēta opera

    P.S. un es tā arī neatradu kā ar labo peles pogu ir iespējams nobloķēt nevēlamus flash objektus…

    #219319
    rajah
    Participant

    wolfinj wrote:

    peli salauzīsi nevis pataisīsi pārlūku patīkamu un ērtu manai acij.

    plus pamanīju ka pat šo lapu no kuras rakstu atbildi svaigi instalēta opera nespēj pareizi attēlot.

    Protams ja jūs nepiekrītat tad pasakiet kā var izdarīt tādu elementāru lietu kā tabus novietot zem adresbāra?

    P.S. ja un arī pamanīju datuves gļuku, un man ir tīri instalēta opera

    P.S. un es tā arī neatradu kā ar labo peles pogu ir iespējams nobloķēt nevēlamus flash objektus…


    1) nav Opera nekāds konstruktors, bet tomēr ir ļoti daudz pielāgojams, daudz vairāk nekā IE un citi pārlūki, tā ka nevajag lekties.

    2) pierādi ar atēlu ka nerāda pareizi

    3) paskaidro ticamu iemeslu ka tas ir ļoti vajadzīgs. personīgi man tas nav bijis vajadzīgs. sen atpakaļ, kaut kādā 3,versijas laikā es šķirkļus liku pašā pašā apakšā Operas loga, likās ka tas ir ērti, jo it kā mazāk jābraukā ar peli, likās, bet īstenībā peli jābraukā pa pašu aukšu – lai varētu aiztaisīt šķirkli ciet.

    4) kuru datuves gļuku pamanīji? nerunā ar bērnības mīklām, bet precīzi, neesmu nekāda svētdienas zīlniece

    5) par flašu bloķēšanu tūlīt būs bildes

    [img]https://img22.imageshack.us/img22/6083/flashbloks.jpg[/img]

    [img]https://img148.imageshack.us/img148/15/flashbloks1.jpg[/img]

    #219320
    dzhonsons
    Participant

    https://my.opera.com/Tamil/blog/tab-bar-below-address-bar

    Labā peles auss-> block content-> klikšķi uz nevēlamajiem objektiem.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā