Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219321
    Mateus
    Participant

    Visi tādi pieauguši un lieli. Gudri un izglītoti. Cits par citu zinošāks un pieredzējušāks un noteikti zin ka tie citi ir galīgi neprašas utt… nu kr4 visi ir kruti, bet strīdas dēļ kaut kādiem sīkumiem 😀

    Viss ir normāli – vienam māte, otram meita, trešam kleita 😉

    #219322
    rajah
    Participant

    Mateus wrote:

    nu kr4 visi ir kruti, bet strīdas dēļ kaut kādiem sīkumiem 😀

    nav runa par sīkumiem, bet par zināšanām un mācēšanu strādāt ar programmatūru.

    #219323
    Mateus
    Participant

    Reāli – ar jebkuru pārlūku var skatīt internetu. Kā arī gan Opera gan FF katrs var pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām. Tikai jāpieķeras. Līdzīgi kā – man patīk BMW X5, bet kaimiņam patīk Seat Ibiza, bet kaimiņam pāri ielai tikai un vienīgi Escalade… bet uz darbu un mājām tiksim visi 3 😉

    Jēga cepties par gaumi?

    #219324
    Evers
    Participant

    Opera

    plusi:

    + Ä€trums pašam softam kā tādam, kā arī lapu vēršanā

    mīnusi:

    – trūkst ērtību funkcionalitātes (kas ff by default ir)

    – bookmark sistēma sviests

    – skriptu padarīšana ir tizla – neba viņi paši tik labi kur nu vēl kvalitatīvi, neba civilizēti uzstādāmi-atjaunināmi, neba tur kāda jēdzīga izvēle

    – Dizains kautkāds p0k3monisks – ar katru versiju briesmīgāks, neglīta pēc velna, kā arī citi skini tādi paši vien ir (ff defaultais daudz labāks)

    – Attēlojums ar šķībs (tepat notepadā aptaujām radio buttoni kautkādi punktiņi tik rādas)

    Ir iemesls kādēļ FF popularitāte ir daudzreiz lielāka par Operu. Google ar Chrome ar nav muļķi – Operai uz papēžiem, nodzīs kā mazos – kāpēc? – tādēļ ka galva uz pleciem

    #219325
    azazul
    Participant

    Evers, kā tev ar galvu ?

    – defaultā firefox nav nekādas funkcionalitātes

    – kas tie par debīliem “nav tā kā uz firefox ” argumentiem ?!?!

    – nu tad nelieto tos

    – dizains ir maināms ( atkal “nav kā uz firefox” argumkenti .. pzdc )

    https://dowebsitesneedtolookexactlythesameineverybrowser.com/

    Jebkurš kurš lieto Chrome ir .. emm .. slims.

    Es nezinu kā savādāk aprakstīt cilvekus. kuri paši instalē spyware.

    Un firefox popularitātes iemesls ir tāds pats kā CocaCola popularitātes iemesls :reklāma.

    #219326
    Mateus
    Participant

    Nu es lietoju Chrome reizeem.

    Atnāc pasaki man klātienē, ka esmu slims 😉

    Es pagriezīšos un smiedamies aiziešu… ar vārdiem – iemācaties cienītu citu izvēli un nokāpjat no makoņiem. Katram ir sava gaume, izvēle utt… Mēģinat savu taisnību padarīt par vienīgo pareizo ir līdzīgi vajprātam – reliģijai 😉

    Veiksmīgi Jums te izkauties 😉

    #219327
    rajah
    Participant

    Mateus wrote:

    Reāli – ar jebkuru pārlūku var skatīt internetu. Kā arī gan Opera gan FF katrs var pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām. Tikai jāpieķeras. Līdzīgi kā – man patīk BMW X5, bet kaimiņam patīk Seat Ibiza, bet kaimiņam pāri ielai tikai un vienīgi Escalade… bet uz darbu un mājām tiksim visi 3 😉

    Jēga cepties par gaumi?


    jā televizoru vēl joprojām var skatīties melnbalto, tikai nez kāpēc neviens to nevēlās darīt…

    Personīgi man vienalga kādu tu skaties un kādu pārlūku tu lieto, bet tomēr necietīšu ka kāds tirliņš vienkārši ņems d-sīs par to, ko viņš nav ne redzējis ne ar zinājis. un muld par to, kā profesors ar 10 izglītībām.

    #219328
    Eudoxus
    Participant

    Pats tu slims esi. Chrome nav nekādas vainas. Ä€trāks par Operu, ērts un vienkāršs pārlūks, nevis spunde, kas grib aizbāzt visus caurumus.

    #219329
    nevertell
    Participant

    Nedirs par def ff funkcionalitāti. Un kaut ko pievienot ir vieglāk uz ff, nekā uz hujoperas. Un tās “funkcijas” kas ir operai default’ā ir slima figņa, kas man vienkārši riebjas- torrentu klients vienkārši besī laukā. Tie addoni vienkārši sūkā dibenu priekš žoperas. Žopera strādā ievērojami lēnāk un viss tiek renderēts šķībāk nekā tas būtu vajadzīgs. Ja starp hromu un ff nejūtu nekādu atšķirību, tad uzreiz pēc renderētā web’a varu pateikt, ka tā ir hujopera. Viena lieta ir, kad ir dažādas nianses, kā uz kura brouzera attēlo tīmekļlapu, bet kad mana lapa tiek izvarota- tas vairs nav paciešami.

    Un, ja neesam galvu iespieduši kaut kur, tad zinam, ka chrome varam dabūt arī kā chromium, kurš nav apgānīts.

    Azazul tu esi galvu kaut kur saspiedis.

    #219330
    wolfinj
    Participant

    asdfgfh wrote:

    https://my.opera.com/Tamil/blog/tab-bar-below-address-bar

    Labā peles auss-> block content-> klikšķi uz nevēlamajiem objektiem.


    es jau iedomajos ka katru reizi kad parinstaleshu progu vai kompi es sito visu dariishu 😀

    kamon

    un paradiet ka noblokjeet apakshejo joslu boot.lv?

    un tie stili..tu vinjus maini bet mainas tikai krasu palete un izskats paliek tas pats poke.

    #219331
    azazul
    Participant

    block content > details > add > https://ads.image.lv/*

    Tas ir vienīgai bloķetais urlis manā konfigurācijā .. drošvien īstai, nekādu “apakšu” man nerāda.

    Kas attiecas uz konfigurācijas maiņ u, Operai settingu forma nav mainījusies kopš 8.0x versijām.

    Update neko nemaina izkārtojumā.

    #219332
    usins
    Participant

    Jei bogu. pa visiem komentariem nebija neviens reāli pamatots komentārs.

    Tātad- RAM taupības ziņā- nekas diži neatšķiras un uz musdienu datoriem tas ir viens pīpis, jo zem 1GB RAM jaunajiem PC nemaz nav. vecajiem kopmpjiem ir savādāk, bet tur jau atkal gaumes lieta.

    Tālāk- spraudņi jeb add on- tufta pēdējā. nets ir pietiekami ātrs, pārluki ir pietiekami advancēti, lai spētu norenderēt visas flash animacijas utt. un jā- bez flash reklāmām un animācijām internets ir garlaicīgs, bet normālās lapās, kur uzturas intelifenti cilvēki nav nekādas flash herņas. te pat notepad.lv nav daudz uzmacigā flash…

    Tālāk par opera “izgudrojumiem”- ja to izgudrotu un atklātu opera, tad tas tiktu patentēts un firefox vai precīzāk mozilla sen jau butu iesudzēta tiesā! Tātad gan mozilla gan opera to visu pērk ( tiesibas lietot dažadas fīčas), vai ari vienkarši ir zem vienas atvertas gpl licenzes un nevajag vārīties kurš ko izgudro. patik opera- uzprieksu, patīk ff uzprieksu. a man pie vienas vietas ar ko tu browso netu un kā to dari, kaut vai uz galvas stāvot… man po. es lietoju ka man patik un miers.

    #219333
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    Opera

    mīnusi:

    – trūkst ērtību funkcionalitātes (kas ff by default ir)

    – bookmark sistēma sviests

    – skriptu padarīšana ir tizla – neba viņi paši tik labi kur nu vēl kvalitatīvi, neba civilizēti uzstādāmi-atjaunināmi, neba tur kāda jēdzīga izvēle

    – Dizains kautkāds p0k3monisks – ar katru versiju briesmīgāks, neglīta pēc velna, kā arī citi skini tādi paši vien ir (ff defaultais daudz labāks)

    – Attēlojums ar šķībs (tepat notepadā aptaujām radio buttoni kautkādi punktiņi tik rādas)

    Ir iemesls kādēļ FF popularitāte ir daudzreiz lielāka par Operu. Google ar Chrome ar nav muļķi – Operai uz papēžiem, nodzīs kā mazos – kāpēc? – tādēļ ka galva uz pleciem


    1) personīgi pietiek atliektiem galiem

    2) sviets nav, tikai dažas nepilnības.

    3) tizla? dažus komentārus atpakaļ jau menedžeris ir parādīts, ja tik dikti vajag. arī bez tāda iztieku – man ir mape uzstādījumos norādīta tieši skriptiem. ieberu tur skriptus, pārstartēju Operu – skripti darbojas. ko vēl vienkāršāk un elementārāk izgudrot uzstādīšanai un atjaunināšanai?

    4) dizains pokemonisks? gudri dirst nav malku cirst – vispirms uztaisi dizainu un pierādi ka uz tādu esi spējīgs. IMHO FF defaultais ir 2000. gada XP windows standarts.

    5) a tev neliekas ka šie punktiņi šķībi rādas tieši dēļ foruma? pajautā šī foruma veidotājam kāpēc viņš izvēlējās tieši tādu stilu, kas stilu tabulās dažādiem pārlūkiem ir bijis jāuzliek savādāk, un iespējams nav bijusi vēlēšanās ilgi gar to ķērnāties vai arī tika uzskatīts par nevajadzīgu esam

    [img]https://img690.imageshack.us/img690/3782/votew.gif[/img]

    bilde dota salīdzinājumam, ka katram foruma dzinējam tas radiopogas var būt dažādas.

    #219334
    rajah
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Pats tu slims esi. Chrome nav nekādas vainas. Ä€trāks par Operu, ērts un vienkāršs pārlūks, nevis spunde, kas grib aizbāzt visus caurumus.


    ātrs ir tikai uz kompjiem, kas ir ar lielu operatīvo atmiņu, bet ne uz grabažām, kuras ir vēl joprojām pilna latvija visās skolās un daudziem vēl arī mājās. gribējās jau ar man to uzlikt, vienā skolā visai klasei. pēc neilgas pašīberēšanas pa lapām, sapratu ka nav lemts…. uzliec uz grabažas Pentium 600 ar 128 mb operatīvo. pastaigā kādu stundu pa lapām. diez vai vienlaicīgi darbināsi vēl kādu programmu – wordu piemēram….

    #219335
    wolfinj
    Participant

    rajah wrote:


    3) tizla? dažus komentārus atpakaļ jau menedžeris ir parādīts, ja tik dikti vajag. arī bez tāda iztieku – man ir mape uzstādījumos norādīta tieši skriptiem. ieberu tur skriptus, pārstartēju Operu – skripti darbojas. ko vēl vienkāršāk un elementārāk izgudrot uzstādīšanai un atjaunināšanai?


    ja ir izdomats

    es personiski izmantoju regulari greasemonkey un vina skriptu youtube uzlaboshanai

    instalacija ir elementāra

    atceries tik nosaukumu un tev nav jamoka galva kur pie velna vinji atrodas vaiglabaajas

    pluss vel man automatiski piedaavaa atjaunot vinjus

    vai ta neizklausas vienkaarshaak?

    #219336
    rajah
    Participant

    youtube uzlaboshanai? izsakies skaidrāk, jo diez vai tu strādā jūtūbē. ja domāji savu klipu sūtīšanu uz jūtūbi, nu sorī, es katru dienu klipeļus nesūtu uz turieni, tā ka šoreiz teikšu, man vienkārši NAV vajadzības pēc tādas lietas, bet domāju ka tam arī var rast variantus

    wolfinj wrote:

    un paradiet ka noblokjeet apakshejo joslu boot.lv?


    [img]https://img341.imageshack.us/img341/6797/bloks.jpg[/img]

    #219337
    wolfinj
    Participant

    Paldies par atsaucību

    esmu sapratis ja labi grib var visu dabūt gatavu

    bet ja ne tad palieku pie sava ff kur visu var izdarīt “manuprāt” vieglāk ar pāris kliku palīdzību…

    #219338
    rajah
    Participant

    nevertell wrote:

    Un kaut ko pievienot ir vieglāk uz ff, nekā uz hujoperas.

    Un tās “funkcijas” kas ir operai default’ā ir slima figņa, kas man vienkārši riebjas- torrentu klients vienkārši besī laukā.

    Žopera strādā ievērojami lēnāk un viss tiek renderēts šķībāk nekā tas būtu vajadzīgs. Ja starp hromu un ff nejūtu nekādu atšķirību, tad uzreiz pēc renderētā web’a varu pateikt, ka tā ir hujopera. Viena lieta ir, kad ir dažādas nianses, kā uz kura brouzera attēlo tīmekļlapu, bet kad mana lapa tiek izvarota- tas vairs nav paciešami.


    – par skrpiptu pievienošanu es jau pirmīt pateicu – ielieku skriptu mapē un pārstartēju Operu – tāpat to dara arī FF – jāpārstartē, kad atrod jaunu addonu, tā ka nekādas šķirbas

    – tikai nevajag, par torrentu iespēju bezdēt, personīgi esmu arī izmantojis un esmu redzējis daudzus izmantojam (daudzos datoros, ko atnes pārinstalēšanai vai sakārotšanai), ja tev kaut kādas bērnišķīgas kaprīzes, vaino pats sevi.

    – IMHO tas liecina par tavām webmāstera zināšanām. 😀

    wolfinj wrote:

    palieku pie sava ff kur visu var izdarīt “manuprāt” vieglāk ar pāris kliku palīdzību…


    šis NAV flaša banneris, kur pietika uzklikināt.

    #219339
    migors
    Participant

    es jau vairākus gadus ik pa brīdim uzlieku operu un pamēģinu vai nebūs uzradies kaut kas līdzīgs firefoks firebug vai webdevelaper toolbar. esmu dzirdējis ka kaut kas ir , uzliku bet tur nekā nav.

    Ja kāds zina kā tādu dabūt uz operas būšu pateicīgs. pagaidām googlē neko nevar atrast.

    Mani mīnusi operai.

    1. nav nekādu sakarīgu webdevelaper tūļu, pareizāk sakot nav neviena 🙁

    Plusi:

    1. Defaultā instalācija Strādā ātrāk par defaulto firefoks

    2. Interesants projekts ar savu community un integrētām brauzerī fīčām.

    Un vispār nesparotu pat IE ir savi tooļi webmasteriem.

    #219340
    azazul
    Participant
Tiek skatīts 61 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā