Pārinstalēt XP BEZ cd- room

Sākumlapa Forumi Software Windows Pārinstalēt XP BEZ cd- room

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148748
    acEy182
    Participant

    Lieta tāda ,ka man ir Acer laptops,kuram garantijas talons jau pazudis,bet CD-ROOM atdevis galus. Pagaidām uz kompi ir Windows Vista ,gribu pārmest uz XP ,jo kompis karas,ko vareetu ieteikt? Ar USB Flash? Bet iisti nesaprotu,kaa wajadzētu dariit.

    #198607
    Evers
    Participant

    Ja mātesplate atbalsta USB boot, tad ar sekojošo rīku vajadzētu tikt galā:

    Download WinSetupFromUSB-0.1.1.exe

    P.S Ja liksi XP, tad visticamāk ka, lai ieinstallētu XP, tev BIOSā vajadzēs izslēgt AHCI vai pārslēgt SATA MODE uz IDE, (kā kuram modelim, varbūt nevajadzēs nemaz, ja installācija neies, metīsies zils logs vai kā tā – nozīmē, ka vajag slēgt) . Vai arī vari izmantojot nLite, ieintegrēt SATA draiverus un pēc tam cept USB čipā.

    #198608
    msh
    Participant

    Evers tu pats kaut reizi esi instalējis winxp? 😀 Kādi vēl zili logi, setups izmet ka neatrod cietuci un viss.

    P.S. Man personīgi tās visas pārslēgšanas liekas līku roku pazīme 🙂

    #198609
    WerNeo
    Participant

    msh wrote:

    Evers tu pats kaut reizi esi instalējis winxp? 😀 Kādi vēl zili logi, setups izmet ka neatrod cietuci un viss.

    P.S. Man personīgi tās visas pārslēgšanas liekas līku roku pazīme 🙂

    Starp citu, zili logi lec gan dažos gadījumos.

    #198610
    Sid
    Participant

    Quote:

    Kādi vēl zili logi, setups izmet ka neatrod cietuci un viss.

    Kā kurā gadījumā. Man ir bijis gan bsod, gan vienkārši neatrasts hdd.

    #198611
    aoma
    Participant

    Zilu logu Acerim met ar preinstalētu Linux. Ar USB nevajadzētu būt probzām, ja ir bijusi darīšana ar nLite un SATA draiveriem. Nupat man bija līdzigs čakars, kompis gan pavecāks, vēl ar IDE.

    Bet pirms visu to uzsāc, noskaidro, vai maz XP uz sava vari uzlikt, respektīvi, vai ir pieejami draiveri.

    #198612
    WerNeo
    Participant

    aoma. Ja taisnas rokas, XP var uzlikt BEZ (!!!) problēmām. Maksimums, sameklēt draiverus vajag. 🙂

    #198613
    aoma
    Participant

    WerNeo – a kur es teicu ka IR problēmas? Nevajadzētu būt, ja visu izdara kā pienākas. Protams, ja nekas pirms tam nav sagatavots – pats flash, windows disks, ja visas vajadzīgās lietas ar vēl jānovelk, tad tas neies tik veikli.

    Draiverus dažiem modeļiem sameklēt nav nemaz tik viegli, kā liekas sākumā, ja ne neiespējami.

    #198614
    WerNeo
    Participant

    aoma wrote:

    WerNeo – a kur es teicu ka IR problēmas? Nevajadzētu būt, ja visu izdara kā pienākas. Protams, ja nekas pirms tam nav sagatavots – pats flash, windows disks, ja visas vajadzīgās lietas ar vēl jānovelk, tad tas neies tik veikli.

    Draiverus dažiem modeļiem sameklēt nav nemaz tik viegli, kā liekas sākumā, ja ne neiespējami.

    Jā, ir modeļi, kam grūti sameklēt draiverus, tas tiesa. Bet nesaprotu datoriķus, kas saka, ka nav iespējams uzlikt.. Apmēram: “vai maz XP uz sava vari uzlikt, respektīvi, vai ir pieejami draiveri”

    Draiveri ir pieejami katram. Tikai, vai māk ieraudzīt pareizos draiverus, cits jautājums. 🙂 Tas nav uzbrauciens Tev. Ticu, ka Tu arī zināsi atrast. Tomēr nav pareizi citiem stāstīt, ka uz kāda mūsdienu laptopa nav iespējams uzlikt XP.

    #198615
    aoma
    Participant

    Nedaudz atvirzījāmies no tēmas; vispārējos vilcienos jau Tev ir taisnība, tikai neaizmirstam, ka arī ražotāja draiveri MĒDZ būt līki un vēl jau pastāv tāda lieta kā pārdevēja piebilde: “specifikācijā redzamais produkts var atšķirties no tā ko nopirksi” 😀 utt.utj. 🙂

    #198616
    Evers
    Participant

    Ieslipo ar nLite Windows XP CD iekšā SATA draiveru pakas un nebūs jāmeklē nekas atsevišķi. + Vēl būs universāls CD kas derēs vairumam portatīvo 🙂 .

    Vaig tik googlē uzsist kādai čipsetei vajag un atradīsies. Daudz noderīga var atrast iekš https://www.msfn.org

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā