Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221096
    ob1
    Participant

    WerNeo. Ok, man ir kompji. Athlon 1GHz, nav nekas dižs, bet internetam un ofisam pietiks. Jāštuko kam.

    Hmm, un varētu principā sarīkot kādu semināru. Es varu uzņemt līdz 4 personas.

    #221097
    ob1
    Participant

    nevertell, es te tā padomāju… ja tev ir iPhone, tad tas nozīmē, ka tev svarīgs ir stils, nevis smadzenes… tad tev nespīd.

    #221098
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Aldi, tu vari pieteikties konkursam ar savu quad core, ja kas. Un tad redzēsim kas te runā pastulbi…


    A vot te, lai nesanāktu aplauziens, ir jānorāda noteiktas robežas, kas tiks pārbaudīts. 🙂

    #221099
    ob1
    Participant

    Pārbaudīts tiks:

    1) Cik ātri kompis ieslēdzas;

    2) Cik ātri palaižas ofisa un interneta progas.

    Vai ofisa/interneta kompim ar to nepietiek?

    #221100
    WerNeo
    Participant

    Nu ko. Mēs varētu, sadarbībā ar notepad.lv (pat ne sadarbībā, bet kā notepad.lv lietotāji)… uztaisīt vienreizēju akciju 🙂 Cilvēkam tikai jāuzraksta savs stāsts. Vai, lai nu Samurajs izdomā noteikumus, vai vēl kāds no adminiem… 🙂 Grūtībās nonākušajiem jāpalīdz. 🙂 Lai arī… visa Latvija ir grūtībās un visi esam parādā!

    P.S. Ob1. Par monitoru gan ir Tev pastāstāms mazs sīkums (sīks defekts, ko lietotājs nepamanīs, ja visu savienosim kā vajag). 🙂

    #221101
    ob1
    Participant

    WerNeo, vispār jau dāvinātam zirgam zobos neskatās… ja vien nav galīgā šaize…

    Ok, man ir kompji – 6 gab. bet dāvināt varu 5-us (viens paliek rezervei – ja nu kas). Klavieres ir. Vecas. Peles es varētu nopirkt. WerNeo ir viens monitors. Apņemos to visu sainstalēt. Ja kāds palīdzēs, varēsim padalīties pieredzē.

    Jautājums – kam vajag?

    Jautājums – vai kādam nav vēl kāds lieks monitors?

    #221102
    Aldis
    Participant

    ob1 wrote:

    Aldi, tu vari pieteikties konkursam ar savu quad core, ja kas. Un tad redzēsim kas te runā pastulbi…

    Iedod quad core, un uz win7 viss jaunākais (Office 2010 vai 2007, Games, Gimp, Adobes brīnumi) palaidīsies ātrāk kā vajag Bez optimizācijas – ar optimizāciju – lidos!! =]

    Bet ne par to jau te posts ir, un tad ir offtopiks! 😛 😀 Runāju es pavisam par kautko citu! 😀

    P.S. – cik daudz spirtotos jau izlietoji?

    #221103
    ob1
    Participant

    Aldi:

    1) Tev nav ne jausmas par ko runa. Nevar salīdzinīt Porshe ar Žiguli.

    2) Ja iet runa par kompja nogrūšanu un sekojošu pārinstalāciju, tad palasi manus iepriekšējos postus.

    3) Tev nav kāds lieks monitors?

    4) Spirtotos lietoju šobrīd, bet maz – rīt uz darbu.

    #221104
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    WerNeo, vispār jau dāvinātam zirgam zobos neskatās… ja vien nav galīgā šaize…

    Ok, man ir kompji – 6 gab. bet dāvināt varu 5-us (viens paliek rezervei – ja nu kas). Klavieres ir. Vecas. Peles es varētu nopirkt. WerNeo ir viens monitors. Apņemos to visu sainstalēt. Ja kāds palīdzēs, varēsim padalīties pieredzē.

    Jautājums – kam vajag?

    Jautājums – vai kādam nav vēl kāds lieks monitors?


    WerNeo ir arī kādas klaviatūras ar multimēdiju iespējām… Arī no installa un pieredzes apmaiņas neatsakos. Būtībā.. tagad patiesi tik vajag sameklēt ģimenes, kurām vajag.

    #221105
    ob1
    Participant

    ok, šovakar pietiks – rīt uz darbu… rīt parādīšos tikai vakarā… tiešām būtu labi, ja kāds sagādātu tautu, kam vajag kompjus.

    P.S. Hmm, Mopsis ar šo topiku savācis 100+ komentus un 600+ apskates vienā vakarā… vai tas nav vietējais rekords vai tuvu tam?

    #221106
    Andress
    Participant

    Man liekas Ob1 pieejamas armijas tehnoloģijas. Jo ja cilvēks var apgalvot ka ar 16 celku var salikt piem. 3.2 quad kurai es ljoti vesaa mieraa varu uzstadit liq. n-gen. dzesi un dabuut savus 5-6 Ghz araa, nu tad atvaino, es domaju ka tu esi vienkarši stulbs. 😉 Un vari nedirst ka tavs optimizētais windzzz ar 512 raami spej kompenseet nepiecieshamibu piemeram pec 8Gb raamja :>[spoil] nu nevajag dirst bljeeeeeeeeeeeeeeeeee nevajag! :> [/spoil] Tatad krch, tiesham, jasarunaa kads no pc speciem (es domaju, istiem pc speciem) un ob1 contestu. Tad noliksim ob1 ar celku un pc meistaru (ar ko es domaju- meistaru, ne joku no cilveeka (es arii maaku nogriezt sho to un ietaupit resursus)) ar quad un salidzinasim kursh tad piemeram … mhh… iebuutosies atraak :> (nedrs ka tu savus biuos upgrade vari pielidzinat piemeram dual bios or upper) :> in case, man ir pamatotas aizdomas ka [spoil]tu proti tikai dirst dirst dirst dirst dirst un vel mazliet padirst[/spoil] jo galu galaa katra datora dzelhi ir fiziski ierobezhoti, un tas ka kkads 11gadis mopsjelis priecajas par pardesmit latus vertu pc ko tu vinjam tyur iedevi, ir vienas lielas hohmas veerts :> Tas nu vsp t5ev pat neglaimo.

    Saprotams, tu tagad vari piedavat kadam no objektivakajiem un zinoshjaakajiem lietotajiem pc saveidot un tad mes reali salidzinatu pc atrumus :> jo cik zinu- no sjejienes neviens tavus superdatorus vel nav saticis iznjemot mhh – taurus un 11 gadigu beernu :>

    es neatvainojos…

    #221107
    Crow
    Participant

    Robi, ej dirst. Atnāci te nafig veselu palagu sarakstīt un veltīgi.

    Esi redzējis, kā džedaja aparāti strādā? Neesi!

    Pats vari līdzīgi izdarīt? Nevari!

    Nu tad turi savu pāksti ciet labi stingri un sēdi savās štrumbantbiksēs (kā mēdza teikt Ingars).

    Lieku reizi nevajag pierādīt, ka tev paurī skaidas.

    Un nepiesauc te “īstos specus” un ciparus no gaisa. Pirmkārt – tu nevienu nezini. Otrkārt – tu nezini atšķirību.

    P.S. visa tava “hohma” par šķidro slāpekli vispār ir suņa murgi. Kad pats sajēgsi, kādas stulbības tu dzen atkal, tad apskaties cenu un apstākļus, kādos tas tiek darīts. Tevi pašu vajadzētu mazliet paslāpēt…

    #221108
    Andress
    Participant

    Crow, ble a tu vari pamatot kaut zilbi ko tu tegada izveemi? Vari pieradit ka ES NEVARU? Suņa murgi. Pirmkart no kurienes tu zini ka es nevienu nezinu? Oj bļin- tas laikam ir mans ikdienas darbs- to zinaat. Otrkart- kaa tu zini ka es nezinu atskiribu?

    Runa te ir par to, ka ob1s saelpojies nez ko gvelzh pilnigus murgus. Vari neturpinaat laiziit. mes visi tevi pamanijaam. staajies aiz mopsha, ob1 juus miil

    Tas ka tu esi sjuu*^&da students un atvaino stulbs ka zabaks, nenozime pilnigi neko :> tu neesi 1, tu esi 0 😉 (ka meedza teikt ingars)

    #221109
    drunk_lizard
    Participant

    жесть

    Bad Request

    Your browser sent a request that this server could not understand.

    Apache/2.2.3 (Red Hat) Server at http://www.notepad.lv Port 80

    #221110
    Crow
    Participant

    Var arī bez ble 🙂

    Attiecībā uz tavu tizlo mutes brūķēšanu – NĒ, MAN JÄ€PIERÄ€DA NEKAS NAV!

    (rakstu ar lieliem burtiem, lai tu vismaz izlasīt vari, ja arī līdz miglainajai galastacijai čukčukbānis neaiziet).

    Tu te nāc ne pa ķeksi ļepīt, braucot džedajam virsū ar savu bezsakaru. Tu lecies te, tu arī pierādi, ka NEVAR. TU TU SÄ€C ARGUMENTĒT, nevis te ļerkstēt “ble ble ble ble”

    Iepriekš tevi sabāza kā mazu ezi tēmā par Googli. Bet tu esi jau tāds daudzkārtējais pasaules čempions purvā braukšanā. Tikai nedzirdēju, ka pūlis sauca – atkārtot! –

    Lecās kā blusa. Nospiež tevi, bet tādiem andresiem mācības nekādas; atnāk un atkal lecās.

    Jā, sūda students esmu. Pie tā var patiesi piekasīties. Bet labāk švaks students, nekā vējā stāvējis ķertais, kas nesajēdz atšķirt sūdu no norvēģu brūnā siera un pēc manierēm, šķiet, pat pamatskolu nav apguvis, nejēdz elementāru argumentācijas prasmi un rakstības kultūru. Bet tas ir cits jautājums, kā saka Dobelis.

    Ej vēlreiz dirst (bet ne te). Kā saka daudzi.

    #221111
    drunk_lizard
    Participant

    Mopsis wrote:

    Tādad manai mammai sagribējās


    nu labak sjo apspriediisim!

    mopsim kkaadi 13 gadi? mammai vareetu buut ap 35 caurmeeraa. principaa iistais laiks gribeesjanai :>

    mopsi, mammas foto luudzu!

    #221112
    Andress
    Participant

    Crow wrote:

    Var arī bez ble 🙂

    Attiecībā uz tavu tizlo mutes brūķēšanu – NĒ, MAN JÄ€PIERÄ€DA NEKAS NAV!

    (rakstu ar lieliem burtiem, lai tu vismaz izlasīt vari, ja arī līdz miglainajai galastacijai čukčukbānis neaiziet).

    Tu te nāc ne pa ķeksi ļepīt, braucot džedajam virsū ar savu bezsakaru. Tu lecies te, tu arī pierādi, ka NEVAR. TU TU SÄ€C ARGUMENTĒT, nevis te ļerkstēt “ble ble ble ble”

    Iepriekš tevi sabāza kā mazu ezi tēmā par Googli. Bet tu esi jau tāds daudzkārtējais pasaules čempions purvā braukšanā. Tikai nedzirdēju, ka pūlis sauca – atkārtot! –

    Lecās kā blusa. Nospiež tevi, bet tādiem andresiem mācības nekādas; atnāk un atkal lecās.

    Jā, sūda students esmu. Pie tā var patiesi piekasīties. Bet labāk švaks students, nekā vējā stāvējis ķertais, kas nesajēdz atšķirt sūdu no norvēģu brūnā siera un pēc manierēm, šķiet, pat pamatskolu nav apguvis, nejēdz elementāru argumentācijas prasmi un rakstības kultūru. Bet tas ir cits jautājums, kā saka Dobelis.

    Ej vēlreiz dirst (bet ne te). Kā saka daudzi.

    Are you fcking kidding me? 😀 Kur mani sabāzā? Lūdzu citēt konkrētus komentārus. Argumentēšanas prasmi? 😀 Ar ko tu gudriniek, super admin un sazin vēl kas esi izpelnijies lai es teretu elektribu tev kko argumentejot? 😀 Tu esi ob1 lielais brālis? Aizstāvis un sargs? varbūt esi viņa īpašais draugs? 😀 Es nespēju saprast. līdz šim domaju ka džedajs pats var par sevi pastāvēt, izrādas nē. 🙁 cik žēl .

    Es tev gadijumā kādu sievieti neesmu nocēlis? vai kkā tā

    #221113
    ob1
    Participant

    Andress, ir jau rīts. Tev šmiga vēl nav izgājusi?

    #221114
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Mopsis wrote:

    Tādad manai mammai sagribējās


    nu labak sjo apspriediisim!

    mopsim kkaadi 13 gadi? mammai vareetu buut ap 35 caurmeeraa. principaa iistais laiks gribeesjanai :>

    mopsi, mammas foto luudzu!


    Tu gribi lai es mirstu? 😀

    Drīz jau būs Skrūfijs nevis Mopsis

    Ja kāds nezin, tad Skrūfijs ir mopša identiātes jaunākā versija V 96607.1 BETA (beta, jo vēl notepadā nav parādījies) bet iekš WP, Twiter, Fano.lv, Gmail un Skype viņš ir pazīstams kā Skrufijs.

    Kā es viņu atkodu? – Ieklīda jams vienā citā vietā kur regulāri apgrozos, rokraksts nodeva momentāni, vēl uzstājīgi piedāvāja man interviju ar mopsi (lai tik es uztaisot sarakstu ar jautājumiem) un teica ka viņš dzīvē esot makten sakarīgs čalis. 🙂 Galvenais jau ka uzdodas par 29 gadu vecu, dzimušu tieši 1. janvārī. Un visās interneta vietnēs ar pilnīgi svaigiem kontiem.

    Nekā Personīga.

    #221115
    Wuu
    Participant

    ob1 wrote:

    Mopsi, man pofig, liec pretī kaut vai quad core, līdzi netiksi.


    Aizver takš muti, palaidīsim kaut vai parasto WinRar uz 5 gb failiņu vai kādu video gabaliņu apstrādāsim varbūt. Ko saki?

    Nu labi vismaz kurš pirmais tiks internetā un atvērs notepad.lv lapeli no pilnīga shutdown? Vienreiz pierādi kaut ko, nevis muti tik dzesē!

    Ob1 kuro dienu dzer?

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā