Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 201 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221196
    Mopsis
    Participant

    200. posts 🙂

    ob1, ko tad es tādu izdarīju? Tikai nesaki, ka tas ir tikai tāpēc, ka piesējos ka tu parametrus neteici un bildi nedevi? Ja tāpēc, tad tas ir tāpēc ka kaķi maisā nepērku.

    Par konkursu: Tad viņ š notiek un varu piedalīties? Balva nevarētu būt tāda, ka uzvarētājs tavu datoru var nopirkt ar atlaidi?

    #221197
    Daivana
    Participant

    ob1 es gribu pirkt tavu kompi, bet uzreiz nevaru samaksāt, varu pa daļām 🙂 ar mieru?

    ar savu tekstu iekārdināji un kakraz sievai vajag notu 🙂

    #221198
    Mopsis
    Participant

    ob1, kad viss ir pabeigts, tad uzfilmēt video?

    #221199
    ob1
    Participant

    Daivana, kur atrodies, lieta tāda, ka pa pastu nesūtu. Sigulda, Rīga vai kaut kur tuvumā ir ok.

    #221200
    Daivana
    Participant

    Rīga, man detaļas te foruma rakstīt vai kā? o_O

    #221201
    ob1
    Participant

    atsūti PM telefonu vai skaipu

    #221202
    Mopsis
    Participant

    ob1, konkurss ir spēkā?

    #221203
    Snorx
    Participant

    Vai tad vēl nevienam nav skaidrs, ka Mopsis to dzelzi grib kādam nogrūzt tālāk par daudz lielāku cenu? Priekš kam māmiņai vajadzētu zināt PC parametrus? Biznesmenis 🙂

    #221204
    izredzētais
    Participant

    Snorx, nu nerunā pilnīgas muļķības. neviens prātīgs cilvēks nepirks datoru nezinot tā parametrus. bilde vēl pofig, apskatot kompi – ja neapmierina vizuālais stāvoklis to vienkārši var nepirkt.

    par ob1 piedāvājumu: esmu pārliecināts, ka ob1 viņ u kā jau mazu bērnu āakarē.. 🙂

    #221205
    Mopsis
    Participant

    Pilnīgi piekrītu izredzētajam. Bet no ob1 āakarēšanās bija kāds labums – viņ a nolēma, ka krās naudu jaunam, un jaudīgam, katru dienu pa diviem latiem noliekot.

    #221206
    Snorx
    Participant

    Paklausies Mopsi- kam tu te tagad krāme tos makaronus? Nafig tavai muterītei vajadzētu zināt tehniskos parametrus kompim? Kas tev viņa- IT speciālists? Ja gribi pats uzzināt parametrus, tad tā arī saki, nevis karini visiem, ka tev muterītei ir svarīgi šie dati… Tieši par to es runāju, nevis par to, ka es pirktu pc, nezinot parametrus.

    #221207
    ob1
    Participant

    Nevienu es te nečakarēju. Mopsis čakarēja mani ar visādiem stulbiem jautājumiem.

    Ja kas, manējais kompis strādā daudz ātrāk nekā jauns ar defaulto rūpnīcas instalāciju.

    🙂

    #221208
    Mopsis
    Participant

    Snorx, man viņ us vajadzēja zināt.

    #221209
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Nevienu es te nečakarēju. Mopsis čakarēja mani ar visādiem stulbiem jautājumiem.

    Ja kas, manējais kompis strādā daudz ātrāk nekā jauns ar defaulto rūpnīcas instalāciju.

    🙂


    Ei nu ei? Nevar būt! Tiešām labāk par piedrazoto rūpnīcas instalāciju? Oho… 😀

    #221210
    Wuu
    Participant

    Neticami!

    #221211
    Mopsis
    Participant

    WOW, pilnīgi noticēt nevaru. 😀

    #221212
    Crow
    Participant

    Mopsis wrote:

    Pilnīgi piekrītu izredzētajam. Bet no ob1 čakarēšanās bija kāds labums – viņa nolēma, ka krās naudu jaunam, un jaudīgam, katru dienu pa diviem latiem noliekot.

    Droši vien gribēs Crysis šad un tad padzenāt, tāpēc cienījamā džedaja piedāvājums neder un parametri svarīgi!! Labāk nu būtu audzinājusi tevi vairāk! 😀

    #221213
    ob1
    Participant

    Pag, es tā īsti nesapratu – cilvēki ir gatavi izlikt 400-500Ls par lēnāku datoru nevis 100Ls par ātrāku. Ko es palaidu garām?

    #221214
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    Pag, es tā īsti nesapratu – cilvēki ir gatavi izlikt 400-500Ls par lēnāku datoru nevis 100Ls par ātrāku. Ko es palaidu garām?


    Nu kā, viss ir pavisam vienkārši.

    Nopirkt no ob1 dzelzi par 100Ls + ob1 uzstādīta programmatūra, kā reultātā viss “lido”. Ja programmatūra nobrūk vai tiek nodzēsta, jāmeklē rokā ob1 vai kāds cits, kas spēj tik pat labi paveikt viņa darbu. Jo pretējā gadījumā paliek pliks dzelzis uz kura by default uzstādīts softs neies tik labi kā uz kompja, kas ir bijis dārgāks, toties ātrāks.

    Pircējs ir izvēles priekšā. Nopirkt labāku, bet dārgāku dzelzi, vai nopirkt vājāku un lētāku, bet būt piesietam pie ob1.

    #221215
    ob1
    Participant

    Paldies, APOC, tagad sapratu.

    Hmm, un man ir pretlīdzeklis – es varētu sagatavot disku, kas satur HDD klonu – tā lai jebkurš var atjaunot kompi.

    Ko teiksi?

Tiek skatīts 201 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā