Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221016
    ob1
    Participant

    es? kāpēc?

    #221017
    nevertell
    Participant

    Eu, mopsi, tu taču pazudi. Ej atpakaļ savā alā.

    #221018
    WerNeo
    Participant

    Mopsi, piedāvāju barteri! Tu man 80 Ls, es tev tādas lietas:

    1) Piecus faņķikus.

    2) Trīs fiškas

    3) Klaviatūru (tiesa gan ,bez A, I, N, S un enter taustiņiem), bet strādā lieliski.

    4) Mobilā telefona Nokia 3310 korpusu (nevar gan uzlikt īsti, nolauztas ķepiņas), labā stāvoklī

    5) Vienu duracell bateriju. Lietota tikai sienas pulkstenim. Gandrīz jauna.

    6) Naudas krātuvīti – cūciņu. Ir iekrāta naudiņa nedaudz.

    Bet man ir prasības. Naudu vēlams nosūtīt caur internet banku uz manu kontu, jo man slinkums iet uz satikšanos. Ja vari, šo summu man atsūti samainītu uz eiro valūtu.

    #221019
    APOC
    Participant

    Ja ir ko pārdot, tad pārdod, norādot pilnīgu specifikāciju. Beidzat dirsties un ņirgāties par cilvēku.

    #221020
    Mopsis
    Participant

    +1 APOC

    Lūgums administrācijai, izdzēsiet bezjēdzīgos postus.

    #221021
    WerNeo
    Participant

    Pietiek! Š im cilvēkam ir jāpazūd no šī portāla! Tiešām pietiek dirsties! Cik viņš var ņirgāties par pārējiem lietotājiem?

    #221022
    ob1
    Participant

    APOC.

    1) Es jau savā pirmajā postā deklarēju, ka kompis atbilst pieprasītajai specenei (izņemot displeja izmēru, kas 14″). Ja tas sīcis skolā nav iemācījies lasīt, tad tā nav mana vaina;

    2) Mopsim bija iespēja pārliecināties kādus kompjus es dodu par brīvu. Ja prasu naudu, tad tam ir pamats.

    3) CPU/RAM/VGA ir svarīgi specifiskiem uzdevumiem vai spēlēm. Internetam, ofisa progām tam nav nozīme, tāpēc arī šo infu nepostēju.

    4) Minēju, ka kompis strādā ātri, iedevu pat parametru – lielākā daļa progu veras ātrāk kā sekundē. Ko vēl vajag?

    #221023
    Loading
    Participant

    ob1, kā tevis piedāvato portatīvā datora modeli iespējams apskatīt internetā? Ļoti svarīga lieta būtu vizuālais, vai tas apmierinātu iespējamo pircēju. Vēlētos saņemt aplūkot attēlu.

    p.s. WerNeo, ja tev kakā uz galvas, tad nestāvi tur, kur kakā!

    #221024
    ob1
    Participant

    Nē, šis modelis nav apskatāms internetā, jo tas ir izgatavots vienā eksemplārā. Roku darbs. 🙂

    #221025
    Mopsis
    Participant

    Nu tad vismaz bildi, vai video kā darbojas var dabūt? Ticu, ka ir ātrs, bet tomēr.

    #221026
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    APOC.

    1) Es jau savā pirmajā postā deklarēju, ka kompis atbilst pieprasītajai specenei (izņemot displeja izmēru, kas 14″). Ja tas sīcis skolā nav iemācījies lasīt, tad tā nav mana vaina;

    2) Mopsim bija iespēja pārliecināties kādus kompjus es dodu par brīvu. Ja prasu naudu, tad tam ir pamats.

    3) CPU/RAM/VGA ir svarīgi specifiskiem uzdevumiem vai spēlēm. Internetam, ofisa progām tam nav nozīme, tāpēc arī šo infu nepostēju.

    4) Minēju, ka kompis strādā ātri, iedevu pat parametru – lielākā daļa progu veras ātrāk kā sekundē. Ko vēl vajag?

    Cilvēks palūdza norādīt sīkāku informāciju (RAM/VGA/CPU) + kādu bildi. Pretī saņem ko šādu: ob1 modelis/eddition, izskatās pieklājīgi, strādā ļoti labi, lido. Ja lietotājs Mopsis tevi zin un ir lietojis tavu tehniku, tad viņam šie parametri varbūt arī kaut ko izsaka, bet cilvēkam no malas tas liekas smieklīgi 😀

    #221027
    WerNeo
    Participant

    Loading wrote:

    ob1, kā tevis piedāvato portatīvā datora modeli iespējams apskatīt internetā? Ļoti svarīga lieta būtu vizuālais, vai tas apmierinātu iespējamo pircēju. Vēlētos saņemt aplūkot attēlu.

    p.s. WerNeo, ja tev kakā uz galvas, tad nestāvi tur, kur kakā!

    Tu man iesaki lasīties prom no notepad.lv? 🙂

    #221028
    ob1
    Participant

    -> Mopsis

    Nē, nevar.

    Es jau teicu, runā ar Crow, viņa dators pēc parametriem būs būdīgāks kā manējais un cena zemāka. Tas taču tev ir svarīgāks par to kā dators strādā.

    #221029
    Mopsis
    Participant

    APOC, esmu lietojis viņ a tehniku, laba. Bet ja jau maksāju naudu, tad zināt visu ir svarīgi.

    WerNeo, būtu labi, ja tu pazustu(vai tev iedotu Klauna statusu).

    ob1, neuzticos nepazīstamajiem, tā ka neder. Bet ja jau maksāju naudu, tad zināt visu ir svarīgi.

    #221030
    WerNeo
    Participant

    Mopsis. Es par klauna statusu… bet tikai tad lai tev iedod lietpratēja statusu!

    #221031
    ob1
    Participant

    APOC wrote:

    ob1 wrote:

    APOC.

    1) Es jau savā pirmajā postā deklarēju, ka kompis atbilst pieprasītajai specenei (izņemot displeja izmēru, kas 14″). Ja tas sīcis skolā nav iemācījies lasīt, tad tā nav mana vaina;

    2) Mopsim bija iespēja pārliecināties kādus kompjus es dodu par brīvu. Ja prasu naudu, tad tam ir pamats.

    3) CPU/RAM/VGA ir svarīgi specifiskiem uzdevumiem vai spēlēm. Internetam, ofisa progām tam nav nozīme, tāpēc arī šo infu nepostēju.

    4) Minēju, ka kompis strādā ātri, iedevu pat parametru – lielākā daļa progu veras ātrāk kā sekundē. Ko vēl vajag?

    Cilvēks palūdza norādīt sīkāku informāciju (RAM/VGA/CPU) + kādu bildi. Pretī saņem ko šādu: ob1 modelis/eddition, izskatās pieklājīgi, strādā ļoti labi, lido. Ja lietotājs Mopsis tevi zin un ir lietojis tavu tehniku, tad viņam šie parametri varbūt arī kaut ko izsaka, bet cilvēkam no malas tas liekas smieklīgi 😀

    Man savukārt smieklīga izskatās spriedelēšana par CPU/RAM/VGA priekš ofisa datora.

    Izkats? Ja gribi stilot, tad pērc MacBook Air (manējais starp citu iet daudz ātrāk par to tortes nazi).

    #221032
    ob1
    Participant

    Labi, WerNeo, es arī piesakos uz klaunu (ja jau Loading tā lūdz), būšu labā kompānijā… un D_L arī savulaik prasīja klauna statusu…

    😀

    #221033
    APOC
    Participant

    ob1 wrote:

    Man savukārt smieklīga izskatās spriedelēšana par CPU/RAM/VGA priekš ofisa datora.

    Izkats? Ja gribi stilot, tad pērc MacBook Air (manējais starp citu iet daudz ātrāk par to tortes nazi).


    Kāda tev daļa, ko viņš ar to datoru darīs. Varbūt bāž ausīs batonus un patiesībā ir ieplānojis spēlēt spēles un šitās bija tik tādas “otmazkas”.

    Acīmredzot neesi vienaldzīgs pret savu kompīti un tā nākotni, tad nepārdod. Tavas tiesības. 🙂

    #221034
    Professor35
    Participant

    jā ob1 uzreiz pateica ka parametri atbilst

    #221035
    Mopsis
    Participant

    Bet bildi gribu tāpat.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā