PlayStation Plus bezmaksas spēles 2024. gada jūlijā

Katru mēnesi mainās PlayStation Plus bezmaksas spēļu saraksts, kas ir lielisks veids, kā papildināt savus krājumus.

Ikvienam, kurš ir izvēlējies kļūt par PlayStation Plus abonentu, katru mēnesi pienākas bezmaksas spēles. Pat, ja tās līdz galam neuzrunā, ir vērts apdomāt to lejupielādi, jo spēles būs pieejamas tik ilgi, kamēr būsiet abonents. 

Borderlans 3 (PS5, PS4)

Iekāpjot Vault Hunter kurpēs, spēlētājs varēs laupīt un šaut savu ceļu pāri galaktikas malai. Tiek piedāvāta arī tiešsaistes co-op un baudāma dalītā ekrāna opcija. Pirmās personas šaušanas spēle ar unikālo mākslas stilu nodrošinās aizraujošu ceļojumu. 

NHL 24 (PS5, PS4)

Nūjas uz ledus vienā pasaulē ātrākajā un intensīvākajā sporta veidā. Jaunais dzinējs aiz šīs spēles nodrošina spriedzes, intensitātes un veiklības sajūtu. Būvējoties uz iepriekšējām daļām un piedāvājot virkni jaunu funkciju, šis ir izcils veids, kā baudīt hokeju PlayStation

Among Us (PS5, PS4)

Atpazīsti svešo starp savu kosmosa komandu un apstādini viņu pirms tiek sabojāts kuģis un nogalināti visi uz klaja. Ārkārtīgi populārā tiešsaistes spēle ir komēdijas-anekdošu ģenerators, kas uzjautrinās visu draugu pulku, veidojot alibi un kopīgi cenšoties saglabt kosmosa kuģi. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt