Sony uzlabo PS5 DualSense audio un ekrāna koplietošanu

Sony PlayStation 5 DualSense kontrolieris saņem beta atjauninājumu, padarot skaļruni skaļāku un mikrofon trokšņu slāpēšanu labāku.  

Sony sākuši PS5 beta atjauninājuma testēšanu. Ar to tiks uzlaboti DualSense kontroliera skaļruņi un mikrofoni. Paralēli ekrāna koplietošanas funkcijai tiek pievienotas bultiņas un reakcijas ar emocijzīmēm. Jau šodien atjauninājums ir pieejams tiem, kas saņēmuši uzaicinājumu e-pastā. Testētājiem arī būs iespēja izmēģināt jauno funkciju – samazināt PS5 indikatora gaismas spilgtumu.

Gan DualSense, gan DualSense Edge bezvadu kontrolieru programmatūra atjaunināta ar PS5 Beta, lai uzlabotu skaļruņus, kas izvada spēles skaņas un sarunas. Sony uzlabo arī abu kontrolieru mikrofona darbību, lai tie labāk spētu tikt galā ar traucējošām skaņām. 

“Kontrolieru mikrofona ievades kvalitāte ir uzlabota, pateicoties jaunam mākslīgā intelekta mašīnmācīšanās modelim,” saka Hideaki Nišino, Sony Interactive Entertainment vecākais viceprezidents platformas pieredzes jautājumos. “Fona skaņas no pogu klikšķiem un spēles audio ir apslāpētas, rezultējot labākā balss tērzēšanā.” 

Ja izmantojat PS5 Share Screen funkciju, tad tagad draugiem būs iespēja izmantot norādes (pointers) un emocijzīmju reakcijas, lai mijiedarbotos ar spēles gaitu. “Skatītāji var kustināt bultiņas (pointers), nosūtīt ping vai zīmēt līnijas uz koplietotā ekrāna, ļaujot viņiem izcelt konkrētus objektus vai vietas, lai precīzāk vadītu spēlētāju,” skaidro Nišino.

Tas izklausās pēc lieliska veida, kā palīdzēt draugiem paveikt līmeni, uzvarēt fināla bosu vai pabeigt izaicinošu puzli. Skatītāji arī var nosūtīt reakcijas ar emocijzīmēm. Ja ir draugi, kam patīk ākstīties, tad funkciju ir iespēja izslēgt.

Pēdējais papildinājums PS5 beta atjauninājumā ir iespēja kontrolēt ierīces indikatora gaismas spilgtumu. Ir trīs varianti, no kā izvēlēties: tumšs, vidējs vai spožs jeb standarta. Diemžēl izslēgt to pavisam vēl nevar.

Jau šodien Sony piedāvā izmēģināt atjauninājumu konkrētai daļai testētāju no – ASV, Kanādas, Japānas, Apvienotās Karalistes, Vācijas un Francijas. Parasti beta atjauninājumi visu PS5 īpašnieku ierīcēs nonāk pāris mēnešu laikā.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt