Pērku portatīvo datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi PÄ“rku portatÄ«vo datoru

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221116
    Mopsis
    Participant

    Quote:

    Drīz jau būs Skrūfijs nevis Mopsis

    Ja kāds nezin, tad Skrūfijs ir mopša identiātes jaunākā versija V 96607.1 BETA (beta, jo vēl notepadā nav parādījies) bet iekš WP, Twiter, Fano.lv, Gmail un Skype viņ š ir pazīstams kā Skrufijs.

    Kā es viņ u atkodu? – Ieklīda jams vienā citā vietā kur regulāri apgrozos, rokraksts nodeva momentāni, vēl uzstājīgi piedāvāja man interviju ar mopsi (lai tik es uztaisot sarakstu ar jautājumiem) un teica ka viņ š dzīvē esot makten sakarīgs āalis. 🙂 Galvenais jau ka uzdodas par 29 gadu vecu, dzimušu tieši 1. janvārī. Un visās interneta vietnēs ar pilnīgi svaigiem kontiem.

    Nekā Personīga.

    Atzīstos, esmu Skrufijs. Bet Mopsis nekur, un nekad nepazudīs(sekundārais niks)(iekš NP.LV arī neparādīsies).

    ob1 wrote:

    Mopsi, man pofig, liec pretī kaut vai quad core, līdzi netiksi.


    Pieņ emu tavu izaicinājumu, un pietam rakstīšu par to blogu. Mocīšos tik ilgi, līdz tiksu līdzi(un iespējams pārspēšu). :devil:

    #221117
    nevertell
    Participant

    Eu, davaj džedai. Tavs notebūks pret manu 5000+ x2. Man būs linux, tev tavs optimizētais logs. 720p konvertēšana. Uzvarētājs saņem otra datoru.

    #221118
    WerNeo
    Participant

    Nu ko… ja jau katrs savus noteikumus sacensībām, tad es savus arī! Tātad, Tu nevertell, ar savu notebūku pret mani, ar rakstāmmašīnu Robotron 20. Vērtēsim, kura aparāts ātrāk nokritīs no 10 stāva. Zaudētājs sedz garāmgājēja ārstēšanas izdevumus.

    #221119
    Wuu
    Participant

    Klusu, es pirmais pieteicos rindā! :devil:

    #221120
    ob1
    Participant

    Hmm, man prieks, ka tāda atsaucība. 🙂

    Par noteikumiem. Š eit iet runa par ofisa/interneta kompi. Tāpēc arī noteikumi atbilstoši.

    Tādam kompim visbiežākās operācijas ir ofisa progu atvēršana/aizvēršana. Nu un arī sērfošana.

    Tāpēc, manuprāt, testēt šādu kompi uz zipošanu vai videoapstrādi ir nekorekti.

    Vai piekrītat?

    P.S. WerNeo, par Pizas torni un no tā krītošām bumbām esi dzirdējis? 🙂 Jā, jā, zinu, ka esi, bet nevarēju noturēties…

    😀

    #221121
    Professor35
    Participant

    ob1

    par Pizas torni – mazākā lode nokritīs ātrāk, jo tai mazāka gaisa pretestība, protams ātruma atšķirība

    būs izzūdoši maza.

    #221122
    WerNeo
    Participant

    ob1. Ne tā paskatījies uz lietām un ideju. Te vairāk jārunā par aerodinamiku. 😀

    #221123
    nevertell
    Participant

    Ob1, tu teici, ka tavējāis saliks pat quadu. Nu tad ņemam kvada cienīgus benčmārkus. Viena lieta ir ātrs gui, otra ir ātrs kompis.

    #221124
    ob1
    Participant

    Hmm, quadu priekš ofisa? Nu reizēm gadās redzēt tādus brīnumus…

    Nav jau liela māksla nopirkt krutāko proci, pieliet klāt spaini slāpekļa un lielīties ar papagaiļiem… tas vairāk atkarīgs no maka biezuma, ne smadzenēm.

    WerNeo, Robotronam ir reti sūdīga aerodinamika, ja tā ņem, tad aizvērts laptops nokritīs ātrāk. 😀

    #221125
    ob1
    Participant

    Nu kas i ko? kur veči ar quadiem palikuši? Ielīduši alās? Genādijam laikam bija tāds…

    Labi, mans piedāvājums par mērīšanos ar gailīšiem ir spēkā līdz rītdienas 12:00, ja neviens nopietni nepieteiksies, tad piedāvājums tiks anulēts.

    #221126
    WerNeo
    Participant

    Hokejs! Visi skatās hokeju!

    Par Robotronu. Aerodinamika tam sūdīga. Toties laptops var sākt novirzīties pa horizontāli un nedaudz nostrādāt kā spārns, tādējādi pagarinot ceļu. Robotrons kritīs stabili!

    #221127
    ob1
    Participant

    Hmm, Tev taisnība, WerNeo… my mistake 🙁

    #221128
    Mopsis
    Participant

    ob1 wrote:

    Labi, mans piedāvājums par mērīšanos ar gailīšiem ir spēkā līdz rītdienas 12:00, ja neviens nopietni nepieteiksies, tad piedāvājums tiks anulēts.

    Pag, kaut ko palaidu garām. Tas ir, kuram ātrāks un klusāks dators, kas līdzinas tavējam?

    #221129
    WerNeo
    Participant

    Hmm, ja jau sākam par šo tēmu. 🙂 Jānomet Robotronu Rīgā un Baikonurā. Pēc teorijas, Baikonurā tam jānokrīt lēnāk.

    #221130
    ob1
    Participant

    ob1 wrote:

    Pārbaudīts tiks:

    1) Cik ātri kompis ieslēdzas;

    2) Cik ātri palaižas ofisa un interneta progas.

    Vai ofisa/interneta kompim ar to nepietiek?


    Mopsi, šo nelasīji?

    WerNeo, hmm, izskatās, ka Rīgā tiešām kritīs mazliet ātrāk… hmm, bet lai droši apgalvotu, ir jāparēķina…

    #221131
    nevertell
    Participant

    Nu ok, tik tad es neiešu galvot savu mīļo x2. Jāpaņem tik kāds tukš cietais, jāuzmočī džentū un es tevi salikšu.

    #221132
    ob1
    Participant

    nevertell, tu piesakies?

    #221133
    Mopsis
    Participant

    Es savu iemīļoto Dual Cõri gatavošu. Piesakos. Ir kāds termiņ š, līdz kuram visam jābūt gatavam? Kas būs balva? Ja ob1 atļauj, varu ņ emt arī manas omes kompi optimizēt. Izvēle tavās rokās, ob1.

    #221134
    nevertell
    Participant

    Nu, nez. Savu galveno kompi galvot mīžu, bet vecajam sempronam ide kontrolieris atteicies, nav no kā būtot. Diezin, vai ar 512mb flešku pietiks.

    #221135
    ob1
    Participant

    Manuprāt balvu fonds kā parasti – uzvarētājs savāc sev visus zaudētāju kompjus. ok?

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 247 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā