“Rention” veiksmīgi attīsta e-sistēmu Latvijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR “Rention” veiksmīgi attīsta e-sistēmu Latvijā

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162374
  samurajs
  Participant

  Attīstot nekustamā īpašuma pārvaldes platformas darbību, “Rention” uzsākuši veiksmīgu sadarbību ar dažādām jomu atbalstošām kompānijām, piemēram, valsts oficiālo vēstnesi “Latvijas Vēstnesis”, Lietuvas maksājumu iestādi Paysera.com, programmnodrošinājuma izstrādātāju “Tilde” u.c. Lai nostiprinātu savas pozīcijas un vienmēr būtu soli priekšā informācijā gan IT, gan nekustamā īpašuma pārvaldes jomā, “Rention” ieguvuši arī biedra statusu dažādās vietējās un starptautiskās organizācijās.

  Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas sistēma “Rention” radīta ar mērķi atvieglot birokrātisko slogu jomā, kas Latvijā nav mainījusies jau desmit gadus. Jaunajā platformā pieejams plašs darbību klāsts mājokļu īpašniekiem, izīrētājiem, īrniekiem, apsaimniekotajiem un ārējiem pakalpojumu sniedzējiem. Pēc reģistrācijas “Rention” sistēmā, iespējams pievienot objektus, apmaksāt vai izrakstīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, kā arī jau drīzumā savā profilā varēs pieteikt jaunus pakalpojumus un ērti komunicēt ar klientiem un pakalpojumu sniedzējiem personīgi. Š is ir tikai neliels ieskats plašajā darbību klāstā, kas attīstības gaitā tiek papildināts un pielāgots nozares nepieciešamībām.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_reun_1.jpg[/img]

  Katra jaunā sadarbība pierāda to, ka pārmaiņas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā ir atbalstāmas un, apvienojot spēkus, iespējams panākt vairāk. Līdz ar noslēgtajiem sadarbības līgumiem par datu apmaiņu ar “Latvijas Vēstnesi”, grāmatvedības integrāciju un tālāk pārdošanu ar “Tilde”, maksājumu apstrādi ar “Paysera.com”, kā arī citām veiktām integrācijām, tuvākajā laikā “Rention” sistēmā tiks aktivizēta arī apsaimniekotajiem paredzētā sadaļa. Platformas drošai un ērtai lietošanai ir noslēgti līgumi ar Lietuvas uzņēmumu “Estina” (iSing.io), kas nodrošinās e-paraksta atbalstu platformas.

  “Mums svarīgi, ka sabiedrība platformā var veikt ne vien ikdienišķās funkcijas apsaimniekošanas jautājumos, bet arī saņemt informāciju vai pat iegādāt mājoklim nepieciešamos priekšmetus un pakalpojumus. Tāpēc esam uzsākuši nozīmīgu sadarbību ar kompānijām, piemēram “EuroLed.lv” un “Istabai.com”, kas piedāvā dažādus noderīgus risinājumus,” stāsta “Rention” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Zelinskis.

  Nekustamo īpašumu pārvaldes platformas “Rention” darbība tiek nostiprināta un paplašināta esot biedra statusā tādās organizācijās kā “TechHub Riga” un “Latvijas Start-up uzņēmumu asociācija”, kas atbild par iesācējuzņēmējiem, virzot tos ātrākai attīstībai. Turpretī “Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris”, kas apvieno uzņēmumus un sadarbības partnerus, palīdzēs atpazīstamības veicināšanā, kā arī inovāciju un zināšanu atbalstā starptautiskās partnerībās un ES finansētos projektos.

  Sekojot e-vides attīstības tendencēm, Latvijā izveidotā un šogad darbību uzsākusī nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platforma “Rention” piedāvā mājokļu īpašniekiem, īrniekiem, apsaimniekotajiem un pakalpojumu sniedzējiem veikt visas ar īpašumu pārvaldīšanu saistītās darbības vienotā e-sistēmā. Lai uzzinātu plašāku informāciju vai pieteiktos sadarbībai, nepieciešams apmeklēt vietni http://www.rention.com.

  Avots: PR

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā