Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150261
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_2tbhdd7200mk22502013_1.jpg[/imgl]Microsoft brīdinājis Windows 7 lietotājus, ka lielu HDD gadījumos (1 TB un vairāk) tiem var rasties problēmas ar datora lietošanu gaidstāves (stand-by) režīmā. Pie “atmošanās” SATA draiveris pieprasa, lai HDD noreaģētu laikā, kas nepārsniedz 10 sekundes. Daži lielie cietņi to nepaspēj izdarīt, un draiveris nokavēšanos traktē kā “time-out”, kas izraisa sistēmas kļūdu.

    Lai labotu situāciju, Microsoft izdevis Hotfix KB977178, kurš novērsīs minēto problēmu. Iesakāms šo ielāpu instalēt tikai tiem, kuriem tas nepieciešams. Galīgi problēma tiks novērsta ar Windows 7 SP1 iznākšanu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_westerndigitalcaviargreen2tbharddrivereviewed_1.jpg[/img]

    #222861
    Evers
    Participant

    Tā jau ir, nav ko steigties pirkt, kamēr nav SP1 iznācis 🙂 Tā arī es drošvien darīšu, ja izdomāšu nopirkt

    #222862
    Eudoxus
    Participant

    Nopirkt gan iesakāms tieši tagad (kaut gan arī tagad jau ir par vēlu), kamēr vēl pa lēto var dabūt. Es, piemēram, preorderēju amazon.uk un tas man izmaksāja apm. 45Ls (nevus upgrade, bet pilna Home Premium versija). Tagad cena ir divreiz lielāka. Bet ja esi tik cimperlīgs, ka tevi krata šāda veida kļūdas, kas ir minēta šajā rakstā, tad tagad nelieto. Ieliec plauktā un gaidi savu SP. Kaut gan no otras puses – vai tu varētu minēt vēl otru OS, kura izlaišanas brīdī ir ar tik mazu kļūdu skaitu kā Win7?

    #222863
    80MXM08
    Participant

    samuraj ej pakaries!!!

    sāc rakstīt par katras linux distribūcijas bugiem!

    #222864
    Crow
    Participant

    Nekļūdās tas, kurš kļūdas neatzīst! Lietojiet MacOSX! 😀

    Labi, ka vismaz ir hotfix. Bet standby vispār vai ta’ tiek lietots? Tak Hibernate! Ä€, tur vēl Sleep kaut kāds bija. Tas tas pats Standby jaunā nosaukumā vai kā? Ka neacceros 🙁

    #222865
    jonjs
    Participant

    80MXM08 nu jau, nu jau, ko tāds nikns? Esi iegādājies Win7? Cik ta samaksāji?

    Esot jau labs tas Winn 7 es pat sev prikola pēc uz Linux Virtuālajā mašīnā uzinstalēju, pastīties, as tad tas tāds? Lai gan, ja tā padomā, tad … .

    1) Vai es ietu 90 Ls un vairāk maksāt par OS.

    2) Vēl taču vajag pirkt vismaz MSOffice (cik noprotu lielākais vairums Windows cienītāju man pateiks, ka OpenOffice sux … :))

    3) Ja nerunājam nemaz par čupu ar citām programmām.

    Hmm… ļaujiet padomāt?

    Kamdēļ vispār tas WIn vajadzīgs, manā gadījumā?

    Ja nu kādu jaunāko spēlīti uzspēlēt tikai citam nekam, bet tas protams ir manā gadījumā.

    #222866
    80MXM08
    Participant

    jonjs wrote:

    80MXM08 nu jau, nu jau, ko tāds nikns? Esi iegādājies Win7? Cik ta samaksāji?

    Esot jau labs tas Winn 7 es pat sev prikola pēc uz Linux Virtuālajā mašīnā uzinstalēju, pastīties, as tad tas tāds? Lai gan, ja tā padomā, tad … .

    1) Vai es ietu 90 Ls un vairāk maksāt par OS.

    2) Vēl taču vajag pirkt vismaz MSOffice (cik noprotu lielākais vairums Windows cienītāju man pateiks, ka OpenOffice sux … :))

    3) Ja nerunājam nemaz par čupu ar citām programmām.

    Hmm… ļaujiet padomāt?

    Kamdēļ vispār tas WIn vajadzīgs, manā gadījumā?

    Ja nu kādu jaunāko spēlīti uzspēlēt tikai citam nekam, bet tas protams ir manā gadījumā.


    nav man Win7 un tuvākajā laikā neplānoju iegādāties ja nu vieniigi novilkt, vnk ciest nevaru ka ms katru siikaako suudu uzspuuš par ziloni

    #222867
    Andress
    Participant

    80MXM08 wrote:


    nav man Win7 un tuvākajā laikā neplānoju iegādāties ja nu vieniigi novilkt, vnk ciest nevaru ka ms katru siikaako suudu uzspuuš par ziloni


    Diagnoze- geimeris. 🙂 Ar to arī viss pateikts.

    Greetz Wuu2 🙂

    #222868
    ob1
    Participant

    Vispār jau tas w7 ir Vista ar dažām izlabotām kļūdām. Tam bija jābūt Vista SP3… bet M$ nolēma nevājo piķi noslaukt no useriem…

    #222869
    80MXM08
    Participant

    Andress wrote:

    80MXM08 wrote:


    nav man Win7 un tuvākajā laikā neplānoju iegādāties ja nu vieniigi novilkt, vnk ciest nevaru ka ms katru siikaako suudu uzspuuš par ziloni


    Diagnoze- geimeris. 🙂 Ar to arī viss pateikts.

    Greetz Wuu2 🙂

    agrāk biju vairs neesmu

    #222870
    izredzētais
    Participant

    ob1, bet tas taāu ir darīts jau vairāk kā desmit gadus 🙂

    tik vista bija tāds gļukains izņ ēmums..

    #222871
    wolfinj
    Participant

    oo lieliski. Varēšu atkal savu MyBook likt pie e-satas. a to nevarēju saprast kas pa jokiem notikās.

    #222872
    Eudoxus
    Participant

    jonjs wrote:

    80MXM08 nu jau, nu jau, ko tāds nikns? Esi iegādājies Win7? Cik ta samaksāji?

    Esot jau labs tas Winn 7 es pat sev prikola pēc uz Linux Virtuālajā mašīnā uzinstalēju, pastīties, as tad tas tāds? Lai gan, ja tā padomā, tad … .

    1) Vai es ietu 90 Ls un vairāk maksāt par OS.

    2) Vēl taču vajag pirkt vismaz MSOffice (cik noprotu lielākais vairums Windows cienītāju man pateiks, ka OpenOffice sux … :))

    3) Ja nerunājam nemaz par čupu ar citām programmām.

    Hmm… ļaujiet padomāt?

    Kamdēļ vispār tas WIn vajadzīgs, manā gadījumā?

    Ja nu kādu jaunāko spēlīti uzspēlēt tikai citam nekam, bet tas protams ir manā gadījumā.

    Es par Win 7 Home premium samaksāju apm. 45LS. Par MS Office studentu versiju 25Ls (jā, Open Office lietoju tikai tad, ja nav nekā cita ko lietot). Tas arī viss. Kopā 70Ls. Par kādu lērumu citu programmu tu runā es nezinu. Viss open source softs, kas ir uz linux ur pieejams arī uz Win. Iespējams, ka pat vairāk nekā uz linux. Chrome tikai nesen parādījās linux versija. Bet kas attiecas uz profesionālām programmām, tad priekš win vismaz var nopirkt to pašu fotošopu, bet uz linux tev tas būs jālaiž caur žopu, sorry, wine. Bet vispār – pričom te linux šī raksta sakarā?

    #222873
    samurajs
    Participant

    80MXM08 wrote:

    samuraj ej pakaries!!!

    sāc rakstīt par katras linux distribūcijas bugiem!

    Ej labāk pakaries manā vietā!

    Tātad tu esi no to strausu sugas, kurš iebāž galvu smiltīs un negrib redzēt problēmas? Tā kā katram otrajam ir >1TB HDD, problēma ir ļoti aktuāla. Jo noteikti forumā kāds paprasīs – kāpēc??? Tagad zinām, ka tai ir atrisinājums.

    Ja būs kādas globālas Linux problēmas – arī uzrakstīšu (ko ne reizi jau esmu darījis).

    #222874
    Loading
    Participant

    Ko tajā TB var likt iekšā? Visus torrentos pieejamos failus?

    #222875
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    80MXM08 wrote:

    samuraj ej pakaries!!!

    sāc rakstīt par katras linux distribūcijas bugiem!

    Ej labāk pakaries manā vietā!

    Tātad tu esi no to strausu sugas, kurš iebāž galvu smiltīs un negrib redzēt problēmas? Tā kā katram otrajam ir >1TB HDD, problēma ir ļoti aktuāla. Jo noteikti forumā kāds paprasīs – kāpēc??? Tagad zinām, ka tai ir atrisinājums.

    Ja būs kādas globālas Linux problēmas – arī uzrakstīšu (ko ne reizi jau esmu darījis).


    😀

    #222876
    nevertell
    Participant

    Nedirs tik tagad resni. Bagi ir tikpat ja ne vairāk kā visām pārējām winšita relīzēm.

    #222877
    Imhoteps
    Participant

    nevertell wrote:

    ..Bagi ir tikpat ja ne vairāk kā visām pārējām winšita relīzēm.


    Linkus studijā!

    P.S. Linuksam ir viena problēma, bet tā “atsver” visu. MŠªŽĪGÄ€ BETA (ja ne pre-alfa).

    #222878
    web33
    Participant

    jonjs wrote:

    80MXM08 nu jau, nu jau, ko tāds nikns? Esi iegādājies Win7? Cik ta samaksāji?

    Esot jau labs tas Winn 7 es pat sev prikola pēc uz Linux Virtuālajā mašīnā uzinstalēju, pastīties, as tad tas tāds? Lai gan, ja tā padomā, tad … .

    1) Vai es ietu 90 Ls un vairāk maksāt par OS.

    2) Vēl taču vajag pirkt vismaz MSOffice (cik noprotu lielākais vairums Windows cienītāju man pateiks, ka OpenOffice sux … :))

    3) Ja nerunājam nemaz par čupu ar citām programmām.

    Hmm… ļaujiet padomāt?

    Kamdēļ vispār tas WIn vajadzīgs, manā gadījumā?

    Ja nu kādu jaunāko spēlīti uzspēlēt tikai citam nekam, bet tas protams ir manā gadījumā.

    To savu linux var iebāst kkur

    #222879
    shadowmen
    Participant

    Eudoxus wrote:

    jonjs wrote:

    80MXM08 nu jau, nu jau, ko tāds nikns? Esi iegādājies Win7? Cik ta samaksāji?

    Esot jau labs tas Winn 7 es pat sev prikola pēc uz Linux Virtuālajā mašīnā uzinstalēju, pastīties, as tad tas tāds? Lai gan, ja tā padomā, tad … .

    1) Vai es ietu 90 Ls un vairāk maksāt par OS.

    2) Vēl taču vajag pirkt vismaz MSOffice (cik noprotu lielākais vairums Windows cienītāju man pateiks, ka OpenOffice sux … :))

    3) Ja nerunājam nemaz par čupu ar citām programmām.

    Hmm… ļaujiet padomāt?

    Kamdēļ vispār tas WIn vajadzīgs, manā gadījumā?

    Ja nu kādu jaunāko spēlīti uzspēlēt tikai citam nekam, bet tas protams ir manā gadījumā.

    Es par Win 7 Home premium samaksāju apm. 45LS. Par MS Office studentu versiju 25Ls (jā, Open Office lietoju tikai tad, ja nav nekā cita ko lietot). Tas arī viss. Kopā 70Ls. Par kādu lērumu citu programmu tu runā es nezinu. Viss open source softs, kas ir uz linux ur pieejams arī uz Win. Iespējams, ka pat vairāk nekā uz linux. Chrome tikai nesen parādījās linux versija. Bet kas attiecas uz profesionālām programmām, tad priekš win vismaz var nopirkt to pašu fotošopu, bet uz linux tev tas būs jālaiž caur žopu, sorry, wine. Bet vispār – pričom te linux šī raksta sakarā?

    Un turpini laimigi maksat,es labak 70ls iztereju kur noderigaka lieta…nemineshu kura ,jo tadas noteikti ir daudz….

    saprotu cilvekus,kam darba datoros vajadziga licenzeta programma,bet parastie useri ,kas perk un jutas labak par citiem…atjedzies…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā