Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222880
    nevertell
    Participant

    Khem, pēdējās trīs bubuntu relīzes uz 3 dažādiem datoriem strādā bez problēmām.

    #222881
    Imhoteps
    Participant

    shadowmen wrote:

    Un turpini laimigi maksat,es labak 70ls iztereju kur noderigaka lieta…nemineshu kura ,jo tadas noteikti ir daudz…. saprotu cilvekus,kam darba datoros vajadziga licenzeta programma,bet parastie useri ,kas perk un jutas labak par citiem…atjedzies…


    Jūtas labāk, jo legal-vinda mazāk bojā karmu.

    #222882
    Crow
    Participant

    Parastiem lietotājiem labāks ir Windows, jo tas strādā out of the box.

    Pat ja tas nestrādā, par attiecīgu daudzumu dzeramnaudā vai graudā tuvos kaimiņos būs kāds džeks, kas labprāt visu pārkraus reizi divos mēnešos un vajadzības gadījumā paskaidros “počemu komp sovsem ļeņivij”, “windoza grohņitsa” līdz prasītājam sāk reibt galva un seko “davai sģelai, toļko fotki nado sohraņit ģge to, oč važnije tam raznije”

    A Linux var tā? Figu ne var 😀

    #222883
    rATRIJS
    Participant

    Njā – man jau patīk tie, kas saka, ka mājas lietotājiem vajag zagt programmatūru. Ja jau zodz, tad sēdi stūrī un nemūldies apkārt nevis buldurē apkārt, ka zagšana – vot tas ir way to go!!!

    #222884
    APOC
    Participant

    Pukstat vai nepukstat, bet tikpat “jauki” cik Linux lietotāji noliek Windows, tik pat “jauki” arī Windows lietotāji var nolikt Linux. Katram savs.

    Bakstos ap abiem. Bez Windows iztikt nevaru, bez Linux varu. Citam otrādi. Abiem savi plusi un mīnusi. Viss atkarīgs no darba specifikas un nepieciešamības.

    #222885
    Wuu
    Participant

    Developers!!! Developers!!! We need more developers to fix this shit!

    Kā arī mirstīgajiem nemaz w7 nepatīk, šodien pat kārtējais lietotājs pieprasīja XP 🙂

    #222886
    nevertell
    Participant

    Ir man nācies redzēt tos gudro kaimiņu brīnumus, un pēc tam atliek tikai

    [img]https://thedemotivators.com/wp-content/original/2009_12/tactial-facepalm.jpg[/img]

    #222887
    Scandal
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Njā – man jau patīk tie, kas saka, ka mājas lietotājiem vajag zagt programmatūru. Ja jau zodz, tad sēdi stūrī un nemūldies apkārt nevis buldurē apkārt, ka zagšana – vot tas ir way to go!!!

    Woot 😀 Un ja zog, tad vajag mācēt to darīt 😀

    Protams, nesaku, ka sēžu uz pirātu laiviņas! Pagaidām lietoju Windows 7 64 bit uz rearm jau kādus divus mēnešus + Office 2010 beta. Manā skatījumā iegādāties ir nepieciešams OS + Office. Pārējam var atrast labas alternatīvas par baltu velti, jo tas, kas neprasa naudu, savu bleķi nereklamē. Jāmāk tikai atrast!

    #222888
    Imhoteps
    Participant

    Crow wrote:

    Parastiem lietotājiem labāks ir Windows, jo tas strādā out of the box.

    A Linux var tā? Figu ne var 😀


    Klūdies. Piemēram, Linux Mint (*buntu-based distra) arīdzan funkcionē “izkastes”. https://distrowatch.com/table.php?distribution=mint

    #222889
    APOC
    Participant

    Scandal wrote:

    Woot 😀 Un ja zog, tad vajag mācēt to darīt 😀

    Protams, nesaku, ka sēžu uz pirātu laiviņas! Pagaidām lietoju Windows 7 64 bit uz rearm jau kādus divus mēnešus + Office 2010 beta. Manā skatījumā iegādāties ir nepieciešams OS + Office. Pārējam var atrast labas alternatīvas par baltu velti, jo tas, kas neprasa naudu, savu bleķi nereklamē. Jāmāk tikai atrast!

    Kas vainas OpenOffice 3. versijai? Rauj arī visus sūdainos docx un tamlīdzīgus hibrīdus vaļā, kurus MS savulaik diskusijās dēvēja par affigenno fīču. Pagaidām nav nācies redzēt reālu pielietojumu, kas patiešām kaut kā atvieglotu dzīvi. Varbūt kaut kas XML lauciņā, bet vienalga nav nācies manīt.

    #222890
    Scandal
    Participant

    APOC wrote:

    Scandal wrote:

    Woot 😀 Un ja zog, tad vajag mācēt to darīt 😀

    Protams, nesaku, ka sēžu uz pirātu laiviņas! Pagaidām lietoju Windows 7 64 bit uz rearm jau kādus divus mēnešus + Office 2010 beta. Manā skatījumā iegādāties ir nepieciešams OS + Office. Pārējam var atrast labas alternatīvas par baltu velti, jo tas, kas neprasa naudu, savu bleķi nereklamē. Jāmāk tikai atrast!

    Kas vainas OpenOffice 3. versijai? Rauj arī visus sūdainos docx un tamlīdzīgus hibrīdus vaļā, kurus MS savulaik diskusijās dēvēja par affigenno fīču. Pagaidām nav nācies redzēt reālu pielietojumu, kas patiešām kaut kā atvieglotu dzīvi. Varbūt kaut kas XML lauciņā, bet vienalga nav nācies manīt.

    Daļēji piekrītu tev, bet pagaidām pasaule vadās un darbojas uz MS kakām, tādēļ jāseko vien ir pūlim, slīdot pa pīļu kaku! Pats esmu izmantojis Openoffice, jo uz Word ir šādi tādi gļuki, kas savukārt uz Openoffice nav. Un Openoffice ir dažas lietas, ko var darīt krietni ērtāk kā uz MsOffice, bet ir arī lietas, kas ir galīgi garām!

    Gribas pieminēt, ka te jau ir HARD OFFTOPIC!

    #222891
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Nedirs tik tagad resni. Bagi ir tikpat ja ne vairāk kā visām pārējām winšita relīzēm.

    Lūdzu skaitļus studijā. Citādi tāda diršana vien sanāk. Bet tā jau tava stiprā puse :p

    Quote:

    Un turpini laimigi maksat,es labak 70ls iztereju kur noderigaka lieta…nemineshu kura ,jo tadas noteikti ir daudz….

    saprotu cilvekus,kam darba datoros vajadziga licenzeta programma,bet parastie useri ,kas perk un jutas labak par citiem…atjedzies…

    Zini, kā gribu tā tērēju savu naudu. Varu atļauties un nopērku to, ko gribu lietot. Neesmu spiests lietot bezmaksas softu un bazunēt par to, cik pareizi daru. Gribētos jau arī zināt, kādiem tad tieši derīgākiem mērķiem esi iztērējis tos 70Ls.

    Un galu galā man nav skaidrs, kas tas par idiotismu postu par konkrētu problēmu pārvērst par fleimu. Tak beidziet pulēt tos savus štokus. Lietojat, ko griba lietot, bet liekaties reiz mierā ar to savu evanģēlismu. Jum neliekas, ka lamāt cilvēkus par to, ka viņi lieto vienu vai otru OS ir kretīnisms pēdējais. Atlsābstiet un sviniet svētkus. Iedzeriet taču šampi, ibio!

    #222892
    shadowmen
    Participant

    Imhoteps wrote:

    shadowmen wrote:

    Un turpini laimigi maksat,es labak 70ls iztereju kur noderigaka lieta…nemineshu kura ,jo tadas noteikti ir daudz…. saprotu cilvekus,kam darba datoros vajadziga licenzeta programma,bet parastie useri ,kas perk un jutas labak par citiem…atjedzies…


    Jūtas labāk, jo legal-vinda mazāk bojā karmu.

    mazak masturbesi ari karma uzlabosies….

    #222893
    Imhoteps
    Participant

    shadowmen wrote:

    Imhoteps wrote:

    shadowmen wrote:

    Un turpini laimigi maksat,es labak 70ls iztereju kur noderigaka lieta…nemineshu kura ,jo tadas noteikti ir daudz…. saprotu cilvekus,kam darba datoros vajadziga licenzeta programma,bet parastie useri ,kas perk un jutas labak par citiem…atjedzies…


    Jūtas labāk, jo legal-vinda mazāk bojā karmu.

    mazak masturbesi ari karma uzlabosies….


    Spēcīgs arguments.

    #222894
    TokRa
    Participant

    Windows … problēmas ar … nasiņspešal, sen vajadzēja pierast 🙂

    #222895
    Imhoteps
    Participant

    TokRa wrote:

    #222896
    jonjs
    Participant

    Njā fight, fight, fight … .

    Labi viens džekiņš piedāvāja otram pakārties u.t.t. Nav jau tajā lietā problēma (mēs visi kādreiz sarunājam ko lieku, visi ir grēcīgi). Ar ko man patīk LINUX? Labi neesmu es tur profs Linuxā un arī ne WIndowsā, bet tomēr ar ko man patīk Linux? ALTERNATĪVA. UN tikai. TUrklāt tas pats pašu Linuxistu izsmietais Ubuntu (nu labi Canonicals sajuks prātā un uztaisīs par maksu, bet būs DEBIAN u.t.t. un tā joprojām). Alternatīva un konkurence.

    Reāli es pirmo reizi uzliekot Ubuntu izmainīju paneli un uztaisīju tādu pašu, kāds ir WIndows, vismaz stipri līdzīgu funkcionāli. Pēc tam padomāju. GNOME panelis taču ir ērtāks. Un sapratu, ka kļudījos. Daudzi grib Linuxā ieraudzīt Windows, jeb pārtaisīt un pēc tam psiho, ja kaut kas atšķiras. Kā man bija sākums. Sapratu vienu, savs redzes loks ir jāpaplašina un ļoti daudzās sfērās Linux nebūt neatpaliek. UN atkārtoju ALTERNATĪVA, pat Windas spēlītes, atzīšu vajag mazbiku jaudīgāku datoru, bet uz Linux iet. Nerunājot par visu pārējo, kas attīstas. Un vairs nav jāpakļaujas VISPASAULES MONOPOLAM Microsoft. Un tas man patīk. Te lielākā daļa WIndows aizstāvju, manas domas, vai nu strādā šai sfērā, vai nu nav apmācīti, kam citam, vai ir atkarīgi no WIndows, vai arī vienkārši baidās pamēģināt ko citu.

    #222897
    Eudoxus
    Participant

    jonjs wrote:

    Njā fight, fight, fight … .

    Labi viens džekiņš piedāvāja otram pakārties u.t.t. Nav jau tajā lietā problēma (mēs visi kādreiz sarunājam ko lieku, visi ir grēcīgi). Ar ko man patīk LINUX? Labi neesmu es tur profs Linuxā un arī ne WIndowsā, bet tomēr ar ko man patīk Linux? ALTERNATĪVA. UN tikai. TUrklāt tas pats pašu Linuxistu izsmietais Ubuntu (nu labi Canonicals sajuks prātā un uztaisīs par maksu, bet būs DEBIAN u.t.t. un tā joprojām). Alternatīva un konkurence.

    Reāli es pirmo reizi uzliekot Ubuntu izmainīju paneli un uztaisīju tādu pašu, kāds ir WIndows, vismaz stipri līdzīgu funkcionāli. Pēc tam padomāju. GNOME panelis taču ir ērtāks. Un sapratu, ka kļudījos. Daudzi grib Linuxā ieraudzīt Windows, jeb pārtaisīt un pēc tam psiho, ja kaut kas atšķiras. Kā man bija sākums. Sapratu vienu, savs redzes loks ir jāpaplašina un ļoti daudzās sfērās Linux nebūt neatpaliek. UN atkārtoju ALTERNATĪVA, pat Windas spēlītes, atzīšu vajag mazbiku jaudīgāku datoru, bet uz Linux iet. Nerunājot par visu pārējo, kas attīstas. Un vairs nav jāpakļaujas VISPASAULES MONOPOLAM Microsoft. Un tas man patīk. Te lielākā daļa WIndows aizstāvju, manas domas, vai nu strādā šai sfērā, vai nu nav apmācīti, kam citam, vai ir atkarīgi no WIndows, vai arī vienkārši baidās pamēģināt ko citu.

    Nu b…, pričom te vispār linux. Varbūt vēl uzraksti, kāpēc tev patīk tava beibe, garšo zemenes utt. Viss offtopikā. Vai tad pa svētkiem nav cita ko darīt kā fleimot bezjēgā?

    #222898
    liepajnieks
    Participant

    Quote:


    Nu b…, pričom te vispār linux. Varbūt vēl uzraksti, kāpēc tev patīk tava beibe, garšo zemenes utt. Viss offtopikā. Vai tad pa svētkiem nav cita ko darīt kā fleimot bezjēgā?

    Kādu sakarīgu Tu diskusiju te gribi lasīt? Tā vien liekas, ka “diskutē” pusaudži, kuriem piens uz lūpām …. + tādi, kuri nav nokāpuši no korķa “svinēšanas” iespaidā – ar maziem izņēmumiem. Bet savādāk, tā vien liekas, ka te kāds grib palielīties, kuram krāns garāk, kurš no kura ir nospēris W7, vai kurš ir Linux krutākais “guru” … tā vien liekas, ka pavasaris galvās, vai precīzāk, skolas brīvlaiks, jo līmenis ir aptuveni “k..u” līmenī, kā viens otrs ik pēc pāris vārdiem izceļas … i bitīt matos – portāls ar vien vairāk sāk līdzināties datuve.lv un Saeimai, kur par personīgo rīcību nav nekādas atbildības. Demokrātija tikai tad strādā, ja ir atbildība par saviem darbiem, nevis visatļautība. Banojiet tos, kas negrib diskutēt, bet izcelt savu “intelekta” līmeni.

    Bet ja par tēmu – lielais paldies autoram par informāciju. Mūsu ziņā, vai tas noderēs, vai nē, jo caurums iekš W7 ir visai nopietns. Nav jārakņājas pa en-tajiem forumiem un jāmeklē risinājumu.

    #222899
    shadowmen
    Participant

    un skatos tev ari nav citu ko darit…

    saproti nav te neviens tik aprobezots lai pateiktu:man patik vai nepatik un viss…seit attistitie prati grib ari pachakaret kadu,panirgt,un nevajag tagad raudat un saskumt,eudoxus gatavojies jaunajam gadam un nenem galva…

    imhotep? tava atbilde uzsita nirgu 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā