Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222900
    Aldis
    Participant

    Wuu wrote:

    Developers!!! Developers!!! We need more developers to fix this shit!

    Kā arī mirstīgajiem nemaz w7 nepatīk, šodien pat kārtējais lietotājs pieprasīja XP 🙂

    Man tieši arī dēļ XP ērtuma klienti prasa XP, itkā jau W7 var salikt līdzīgi kā XP, bet daudzas lietas tomēr nav!

    #222901
    liepajnieks
    Participant

    Aldis wrote:

    Wuu wrote:

    Developers!!! Developers!!! We need more developers to fix this shit!

    Kā arī mirstīgajiem nemaz w7 nepatīk, šodien pat kārtējais lietotājs pieprasīja XP 🙂

    Man tieši arī dēļ XP ērtuma klienti prasa XP, itkā jau W7 var salikt līdzīgi kā XP, bet daudzas lietas tomēr nav!

    nepaies i gads, kad klienti pieprasīs W7, tas viss ir tikai pieraduma un spēlīšu dēļ – ar iepriekšējiem W98/W2k/WXP bija tieši tāpat, kamēr tā lieta nesakārtojās. Līdzīgi notiek arī ar KDE 4.x.x linuxā …..

    #222902
    kaqp
    Participant

    Paldies, samuraj. Noderīga informācija, pats ar to biju saskāries, kad nopirku jaunu 1TB cietu un uzliku W7. Ir tāda problēma, ka dažreiz nepamostās no stand-by, bet ir arī tā ka pa nakti pats var ieslēgties, neesi par to neko dzirdējis ?

    #222903
    reGative
    Participant

    hmm, man personīgi nav 1TB, bet neticu, ka katram otrajam pasaulē ir 1TB HDD, tā nevar būt, ne jau katrs otrais pasaulē ir bagāts.

    #222904
    aoma
    Participant

    Par jebkurām problēmām ne tikai vajag informēt, bet ir JÄ€INFORMĒ! Arī par jebkuras OS problēmām. Tomēr portāls kā nekā skaitās piederošs IT lauciņam. 🙂

    #222905
    Crow
    Participant

    Terabaitīgi diski tagad tak neko nemaksā. Jautājums ir – vai katram tādus nafig vajag, ja nezin, ko kraut iekšā.

    Nu labi, spēlītes ar katru dienu aptaukojas arvien vairāk un dažas – ne bez iemesla. Efekts ir redzams.

    Bet tas ir skaidrs, kā diena, ka lielākais pieprasījums ir lai glabātu ISO, AVI un MKV 😀

    #222906
    Evers
    Participant

    1 TB reāli izmanto tikai pirāteļi, godīgiem lietotājiem, arī godīgajiem geimeriem, pilnībā pietiek ar pusi. Vienīgi tiem, kas iepirkuši HD videokameras, tiem gan 1 TB vajadzīgs, tā kā skatoties no godīgā lietotāja puses, šī Win7 problēma ir pavisam maza sāpe.

    #222907
    TokRa
    Participant

    Evers wrote:

    1 TB reāli izmanto tikai pirāteļi, godīgiem lietotājiem, arī godīgajiem geimeriem, pilnībā pietiek ar pusi.


    Rezerves kopijas.

    #222908
    Evers
    Participant

    TokRa wrote:

    Rezerves kopijas.

    Īsti vīri bekapus netaisa – visā savā mūžā pašam nav bijusi tāda lieta vajadzīga – HDD neviens nav nomiris. Un rezerves kopijām vajag otru, kautvai ar 512 GB disku, nevis otru partīciju lielā 1 TB. Atgādinu, ka runāju par parastiem mājas lietotājiem, nevis sisadminiem vai tml krabjiem.

    #222909
    jonjs
    Participant

    Svarīgām lietām backup gan ir vajadzīgs, bet kā rāda mana pieredze, tad parasti īpaši svarīgas lietas ir ar mazu atmiņas apjomu. Darbā starp citu regulāri veicu BACKUP. JO datubāzes ar kurām es strādāju it kā nav saražģītas, bet gandrīz vai veselas dienas darba laiks uz to pārbaudi aiziet. Ja nerunā par to, ka pēkšņi vajadzētu no nulles visu to taisīt. Tad būtu lielākas problēmas. Tādēļ tomēr darbā backupus taisu. Filmas, spēles u.t.t. tas parasti ir no jauna nokačājamas un nav svarīgas.

    #222910
    Eudoxus
    Participant

    Evers wrote:

    TokRa wrote:

    Rezerves kopijas.

    Īsti vīri bekapus netaisa – visā savā mūžā pašam nav bijusi tāda lieta vajadzīga – HDD neviens nav nomiris. Un rezerves kopijām vajag otru, kautvai ar 512 GB disku, nevis otru partīciju lielā 1 TB. Atgādinu, ka runāju par parastiem mājas lietotājiem, nevis sisadminiem vai tml krabjiem.

    Jā un pēc tam tie īstie vīri grauž nagus. Nezinu, varbūt uz tava kompja nekā izņemot sūdainas zagtas filams un mūzika arī nav. Tar arī bekapus nav ko taisīt. Bet zīmēties ar to ir vienkārši smieklīgi. Vēl īsti vīri noteikti nelieto drošības jostu un prezervatīvus. Tā tik turpināt.

    #222911
    rATRIJS
    Participant

    Nu teikt, ka katram otrajam ir 1Tb atmiņa ir nedaudz pārspīlēti, taču uz to, viennozīmīgi, viss iet. Un nav jau tā, ka tur nebūtu ko glabāt. Pikseļi kamerām paliek vairāk (gan foto, gan video), tas nozīmē, ka materiāls aizņems vairāk vietas. Mūzika arvien vairāk tiek iegādāta digitāli – arī tas prasa vietu. Arī filmas sākam nomāt/pirkt digitāli (nerunāšu par zagšanu, šoreiz) un arī to kvalitāte ar katru gadu mēdz uzlaboties – līdz ar to arī izmērs. Spēles – arī tās sver arvien vairāk. Viss paliek labāks, foršāks, taču arī vietu aizņemošāks. Vajag tak to kaut kur uzglabāt. Nav tas 1Tb kaut kas tāds WOW vairāk mūsdienās un drīz tā būs nepieciešamība, tādēļ problēma ir/bija visnotaļ svarīga.

    Un pa bekapiem. Kādēļ lai mājas lietotāji tādus neveidotu? Visas ģimenes bildes, video. Mūzika un filmas. Es nerunāju par zagtajām lietām, bet par tādām, kas tiešām ir svarīgas. Pazaudēt vairāku gadu fotogrāfijas būtu šausmīgi, jo tās vairs nokačāt nevarēs…

    #222912
    Evers
    Participant

    Nekad nav bijusi nepieciešamība pēc bekupiem, ar datoriem esmu saistīts gadus 12. Cietie diski man nekad nav nobiruši, vīrusi nekad nav neko sabojājuši/izdzēsuši, neskatoties uz to, ka sēžu uz Windows. Un visus šos gadus es būtu velti mocījies ar bekapiem, phe…

    Ar tagad ienākošajiem SSD gan ir cita lieta – ātrums ta ir, bet cikli tērējas. Ja cietam diskam nesper ar kāju un nav bijis brāķis, kas parasti ātri parādās, tad viņš kalpos godam.

    Kas man tur svarīgs stāv? Nekādas mirstamās lietas nav, bildes, video, mūzika, programmas. Svarīgās bildes tāpat tiek glabātas dzīvā – taustāmā formātā (skatīties īstu bildi ir pavisam kas cits kā skatīties bildi ekrānā 🙂 )

    #222913
    bezolaam
    Participant

    būs jāpamēgina pamidzināt. kāreiz winda 7 stāv paralēli linuxam. un terabaitīgais cietnis ir.

    btw buubntu arī ir kaut kāds gļuks ar iemidzināšanu un uzmodināšanu

    #222914
    Andress
    Participant

    Aizveriet mutes! 😀 Gan linux, gan windouz, gan os-x ir mēsli. Noskalot podā ar visiem in-out-of-the-case. 😀 😀

    Isti vīri lieto Amstrad CPC! :DDDD

    Apriebušies tie jūsu fleimi. Kā jau teicu- katra os ir laba kādam noteiktam mērķim/lietotaju tipam. 🙂 Jautajumi? Nav.

    #222915
    aoma
    Participant

    Andress, paņem 2 vidēja izmēra bļodas, katrā uztaisi vismaz 40% sālsūdeni (labāk 70%), vienā iekāp ar kājām, otrā ieliec abas rokas, pēc tam palūdz, lai kāds nedraugs savieno abas ūdensbļodas ar visparastākās plakanās 4.5V baterijas poliem. Tici man, neviena OSe pēc tam vairs nebūs aktuāla 😀

    p.s. dieva dēļ, tikai kāds nemēģinat šito izmēģināt!!!

    #222916
    Andress
    Participant

    aoma wrote:

    Andress, paņem 2 vidēja izmēra bļodas, katrā uztaisi vismaz 40% sālsūdeni (labāk 70%), vienā iekāp ar kājām, otrā ieliec abas rokas, pēc tam palūdz, lai kāds nedraugs savieno abas ūdensbļodas ar visparastākās plakanās 4.5V baterijas poliem. Tici man, neviena OSe pēc tam vairs nebūs aktuāla 😀

    p.s. dieva dēļ, tikai kāds nemēģinat šito izmēģināt!!!

    Š odien pat nopirkšu vēl vienu bļodu 😀 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Windows 7 problēmas ar lielajiem HDD’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā