Izklaide Jaunumi Tehnika

Apple jauktās realitātes brilles varētu pieslēgties akumulatora blokam, kas izskatās pēc iPhone

Pēdējo mēnešu laikā internetā tiek plaši runāts par Apple jauktās realitātes brillēm. Ko no tām sagaidīt? Jaunākā noplūdusī informācija liecina, ka tās darbosies, izmantojot jaunu magnētisko savienotāju, kam varēs pievienot MagSafe stila akumulatora bloku.
Jauktā realitāte (MR) ir termins, ko izmanto, lai raksturotu reālas un datorizētas vides apvienošanos.

Parādās jaunumi par Apple ilgi gaidīto jauktās realitātes briļļu dizainu pirms to gaidāmās atklāšanas 5. jūnijā. Žurnālists Marks Gurmans vēsta, ka briļļu ārējam akumulatora blokam būs līdzīgs dizains Apple MagSafe iPhone akumulatoru blokam.
Magnētiskais savienotājs ir paredzēts fiksēšanai brillēs ar pagriešanu, lai tas nevarētu nejauši nokrist. Tikmēr kabeļa pretējais gals būšot pievienots Magsafe stila akumulatora blokā. Abi nebūšot atdalāmi. Tāpēc, ja briļļu lietošanas laikā rādīs, ka akumulators ir izlādējies, tad nevarēs turpināt lietot brilles, kamēr netiks pievienots cits, uzlādēts akumulators.
Briļļu akumulatora bloku varēs uzlādēt izmantojot USBC, un tiek minēts, ka akumulatoram varētu būt līdzīgs izmērs diviem iPhone 14 Pro Max viedtālruņiem, kuri uzlikti viens virs otra.
Ziņu portāls Bloomberg ziņo, ka gaidāmajām Apple jauktās realitātes brillēm varētu būt arī USB-C pieslēgvieta datu apstrādei. Pagaidām nav daudz informācijas par to, kāda veida dati būtu jāpārsūta uz ierīci, kas iepriekš tika raksturota kā neatkarīga no citām ierīcēm.
Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti