Labākās Prime Video filmas 2024. gada maijā

Meklējot jaunas filmas, palīgā nāk Prime Video. Sarakstā iekļauti platformas oriģinālais saturs, kā arī citu autoru darbi, piemēram, Hičkoka. 

Jaunas Prime Video filmas: labākais, ko apskatīt maijā

Airplane!

Relīzes datums: 1. maijs

Rotten Tomatoes (RT) vērtējums: 97% (kritiķi), 89% (auditorija)

Leģendāra komēdija, kas parodē citas gaisa negadījumu filmas, arvien šodien ir tik pat smieklīga, cik 1980. gadā. Airplane! Redzams Roberts Hejs, kurš iejūtās Teda Straikera, bijušā pilota ar PTSS, lomā. Viņa uzdevums ir nosēsties ar komerciālo lidmašīnu, kad visa apkalpe ir saindējusies ar ēdienu. 

Dažas no pieminētajām atsaucēm vai stereotipiem ir jau 45 gadus vecas, taču filma ir klasika, kas liks žoklim iesāpēties no smiekliem. 

Schindler’s List

Relīzes datums: 1.maijs

RT vērtējums: 98% (kritiķi), 97% (auditorija)

30 gadus kopš pirmizrādes, Stīvena Spilberga režisētā kara drāma šodien ir tik pat sirdi plosoša, asaru izsaucoša un emocionāla, cik 1993. gadā. Balstoties uz Tomasa Kīnalija Schindler’s Ark romānu, filma stāsta par Oskaru Šindleru, vācu rūpnieku, kurš izglāba vairāk kā 1000 Ebreju bēgļus no Holokausta otrā pasaules kara laikā. 

Mokošo, taču neticami maigo vēsturisko filmu apbalvoja ar 7 Oskariem. Kulturāla un vēsturiska vērtība, kas ierindojas svarīgāko filmu sarakstā. 

The Ring (2002)

Relīzes datums: 1. maijs

RT vērtējums: 71% (kritiķi), 48% (auditorija)

Ne tuvu tik laba, cik 1998. gada japāņu oriģināls – Ring – nevar noliegt, ka ASV versija nav kļuvusi par ikonisku šausmu filmu. 

Reičela Kelere, ASV žurnāliste, kuras uzdevums ir izmeklēt noslēpumaino un brutālo pusaudzes Keitijas nāvi. Pierādījumu arsenālu papildinājusi tikai ar it kā nolādētu video materiālu, Reičela to noskatās, meklējot atbildes. Diemžēl tos, kuri noskatās video, nogalina briesmīgs pārdabisks spēks vien 7 dienas pēc apskates. 

The Idea of You

Relīzes datums: 2. maijs

RT vērtējums: 90% (kritiķi)

Balstīts uz Robinas Lī romānu, kas daļēji ir autobiogrāfija, ar tādu pat nosaukumu, The Idea of You ir romantiskā komēdija, ko kritiķi ir atzinīgi novērtējuši.

Anna Hetveja ir Solīnas Marčandas lomā. Viņa ir 40 gadīga atraitne, kura aizved savu pusaudžu meitu uz Coachella festivālu redzēt globāli populāro puišu grupu August Moon. Solīna nemaz nenojauš, ka nejauša satikšanās ar grupas dalībnieku Hajes Kambelu sekmēsies romantiskā piedzīvojumā.

American Fiction

Relīzes datums: 14. maijs

RT vērtējums: 93% (kritiķi), 96% (auditorija)

Korda Džefersona filma ir smiekli rosinoša komēdija, kas pasmejas par to, kā baltie cilvēki uztver melnādaino literatūru. 

Džefrijs Vraits ir vadošo aktieru priekšgalā, attēlojot inteliģentu, augstākās klases autoru, kurš kaprīžu dēļ uzraksta neticami sarkastisku grāmatu par stereotipiem. Vien vienas nakts laikā tā kļūst par hitu, kad viņa izdevēji to sajauc ar nopietnu rakstniecības darbu. Stērlings K. Brauns, Ādams Broudijs, Treisī Elisa Rosa, Issa Reja, Džons Ortizs un Keits Deivids ir daļa no atbalsta aktieru sastāva. 

Gudrs, smieklīgs un sirdi sildošs “par zvaigzni vienas nakts laikā” ceļojums. Bagātīgas sabiedrības tēmas un māksla – American Fiction ir prasmīgi izstrādāta filma, ko varētu ieraudzīt labāko sarakstā.

Creed

Relīzes datums: 16. maijs

RT vērtējums: 95% (kritiķi), 89% (auditorija)

The Creed sērijas ir vairāk kā Silvestra Stallones Rokija franšīzes atdzīvinājums. Tagad jau trīs Creed filmas ir patstāvīga filmu sērija. Kamēr sporta drāmas nāk un iet, katrs darbs Maikla B. Džordana vadībā ir labāks nekā iepriekšējais. 

Pirmā no trim – 2015. gada Creed -, kur Džordans attēlo Adonisa Krīda dēlu, viņš seko tēva pēdās, lai kļūtu par boksa čempionu ar Stallones Rokija Balboa palīdzību. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt