Nintendo Switch vienību trūkums rezultējas spēļu konsoles straujā cenu kāpumā

Tā kā koronavīrusa uzliesmojuma dēļ arvien vairāk cilvēku ir spiesti uzturēties mājās, strauji pieaudzis pieprasījums pēc dažādām mājas izklaides sistēmām, kā piemēram, pēc Nintendo Switch spēļu konsoles. Konsole vienmēr bijusi salīdzinoši diezgan populāra, taču tagad, kamēr cilvēki visā pasaulē sēž mājās, konsole tikusi izpārdota gandrīz visās mazumtirgotāju platformās .

Diemžēl, ja vēlējāties iegādāties Nintendo Switch, izskatās, ka trešo pušu mazumtirgotāji un savtīgas personas izmanto situāciju un ievērojami pacēluši cenas konsolei. Piemēram, Amazon vietnē tagad pārdošanas cenas svārstās starp 460 līdz 500 ASV dolāriem par jaunu Nintendo Switch konsoli.

Tas ir vismaz 50% uzcenojums. Iepriekš pavisam jaunas NintendoSwitch konsoles rūpnīcas cena bija 299,99$. Pat tādās platformās kā eBay ir novērojams cenu uzcenojums. Daži pārdod jaunas Switch konsoles par 410$, bet iepriekš lietotas konsoles pārdodās par aptuveni 360$.

Labā ziņa ir tā, ka, ja nevēlaties iegādāties Switch konsoli tagad, Nintendo ir paziņojis, ka drīzumā tiks izdotas papildus konsoles lielā pieprasījuma dēļ. Uzņēmuma paziņojumā rakstīts: ,,Nintendo Switch aparatūra tiek pārdota dažādās mazumtirdzniecības vietās ASV, taču arvien vairāk jaunu vienību tiek izsūtītas un ir ceļā uz veikaliem. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.”

Avots: Arstechnica

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt