Google izsniegs $800 miljonu atbalsta kapitālu cīņā ar COVID-19

Pasaules ekonomika šobrīd cieš no COVID-19 pandēmijas. Vīrusa straujās izplatīšanās dēļ daudzi uzņēmumi bija spiesti pārtraukt savu darbību uz nenoteiktu laiku – līdz uzliesmojums tikšot kontrolēts. Mazākiem uzņēmumiem, kuriem salīdzinoši, nav lielas naudas plūsmas, varētu mierīgi bankrotēt.

Šī situācija ietekmēs pašus uzņēmumu īpašniekus, bankas, kuras, iespējams, nespēs atgūt naudu, un, protams, cilvēkus, kuri strādā šajos uzņēmumos. Kamēr valdības visā pasaulē meklē individuālus risinājumus kā atbalstīt uzņēm’darbību, novērots, ka arī atsevišķi uzņēmumi sniedz palīdzīgu roku, piemēram, Google, kurš nesen paziņoja, ka šajā krīzes laikā MVU atbalstam piešķirs vairāk nekā 800 miljonus ASV dolāru.

Šie 800 miljoni ASV dolāru tiks sadalīti vairākās iniciatīvās, piemēram, reklāmas subsīdiju veidā PVO un valdības aģentūrām un ieguldījumu fondiem, kas atbalstīs NVO un finanšu iestādes. Šis palīdzēs nodrošināt MVU pamatkapitālu, Google Ads kredītus MVU, Google Cloud kredītus akadēmiskajam sektoram, kā arī finansiālu atbalstu, lai palīdzētu palielināt aizsargtērpu un aprīkojuma ražošanu, kurš nepieciešams veselības aprūpes darbiniekiem.

Google arī paziņoja, ka viņi palielinās savu ,,dāvanu pieskaņošanu” programmu, kurā uzņēmums saskaņo summas, ko darbinieki piešķir dažādām labdarības organizācijām. Šī summa ir palielināta no 7 500 līdz 10 000 ASV dolāru, kas nozīmē, ka teorētiski Google darbinieki galu galā varētu ziedot pat līdz 20 000 ASV dolāru dažādām organizācijām.

Avots: Blog.google

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt