Facebook ļaus visiem video zvana dalībniekiem izmantot paplašinātās realitātes filtrus

Facebook Messenger pievieno “grupas efektus”, kas ļauj visiem video zvana dalībniekiem vienlaicīgi piedalīties vienā un tajā pašā paplašinātajā realitātes pieredzē. Efekti tagad ir pieejami gan Messenger video zvaniem, gan Messenger Rooms, kas ir uzņēmuma videokonferences rīks. Uzņēmums norāda, ka jaunā iespēja pavisam drīz parādīsies arī Instagram. 

Šobrīd jaunais rīks piedāvā 70 dažādus efektus, tostarp dažādas spēles, kā arī dažādus dzīvniekus un priekšmetus, kas parādās video starp dalībniekiem. Līdz šim esošie efekti un priekšmeti spēja mijiedarboties tikai ar vienu video zvana dalībnieku. Facebook apgalvo, ka jau tuvākā mēneša laikā izstrādātāji strādās jau pie jauniem efektiem, kas pielāgoti grupu video zvaniem.

Līdztekus uzlabotajai paplašinātās realitātes pieredzei sociālo mediju gigants šomēnes paziņoja arī citām jaunām funkcijām, kas būs pieejamas tā tērzēšanas pakalpojumos. Jaunie “vārdu efekti” iOS Messenger lietotājiem (un pēc kāda laika arī Android lietotājiem), kad tiks izmantotas konkrētas frāzes, ļaus aktivizēt animācijas. Piemēram, augustā uzņēmums parādīja, kā uzrakstot frāzi “Happy Birthday!(no angļu valodas: Priecīgu dzimšanas dienu!), tiek aktivizēta emocijzīmīte, kas svin svētkus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt