Fitbit Sense un Versa 3 viedie pulksteņi turpmāk paziņos vai miegā krācat

Fitbit Sense un Versa 3 ir sākuši saņemt jaunu funkciju, kas lietotājiem ļauj noteikt savus krākšanas paradumus un citus skaļus trokšņus miega laikā. Ierīces jaunā funkcija Snore & Noise Deect ir parocīgs veids, kā izsekot krākšanu miega laikā. Šī funkcija izmanto Fitbit ierīču iebūvēto mikrofonu, lai pārraudzītu skaņas lietotāja miega laikā. Jaunā funkcija attiecas tikai uz Premium abonentiem.

Fitbit lietotāji ar Premium abonementu jau tagad var ieslēgt jauno funkciju Snore & Noise Detect, lai ļautu saviem Sense vai Versa 3 viedo pulksteņu mikrofoniem uztvert troksni.

Ierīce uztvers gan lietotāja, gan lietotājam tuvumā esoša cilvēka krākšanu. Ierīce ik pēc dažām sekundēm analizē informāciju par troksni. Šī funkcija visas nakts laikā veido rezultātus, kas apkopoti ziņojumā nākamajā rītā.

Fitbit iedalīs trokšņu daudzumu trīs kategorijās: nav trokšņu vai nelieli trokšņi (mazāk nekā 10 procenti no kopējā gulēšanas laika), mērens trokšņu daudzums (10 –40 procenti no kopējā gulēšanas laika) un bieži trokšņi (vairāk nekā 40 procenti no kopējā gulēšanas laika).

Pārskatā tiks parādīta arī trokšņa līmeņa diagramma visas nakts garumā. Pamatojoties uz decibeliem, trokšņa līmeņa diagrammā ir četras kategorijas: ļoti kluss (30 dBA vai mazāks), kluss (30 –50 dBA), vidējs (50 –70 dBA), skaļš (70 –90 dBA) un ļoti skaļš  troksnis (90 dBA vai lielāks)

Fitbit Sense un Versa 3 īpašnieki jebkurā laikā var atspējot līdzekli un dzēst krākšanas trokšņa datus.

Ražotājs iesaka, ka viedajam pulkstenim pirms miega ir jābūt vismaz 40 procentu baterijas atlikumam. Ja vidē, kurā guļat, ir pārāk daudz fona trokšņu, ierīces mikrofons var neuztvert krākšanu.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt