Gmail kļūst par ceturto lietotni, kas sasniedz 10 miljardus Android lejupielādes

Gmail Android aplikācija ir kļuvusi par ceturto lietotni, kas sasniegusi 10 miljardus lejupielāžu. Trīs citas lietotnes, kas šo rekordu sasniedza pirms Gmail ir Google Play Services, YouTube un Google Maps.

Google sniegtais e-pasta pakalpojums ir kļuvis visai populārs kopš tā ieviešanas 2004. gada aprīlī. Google arī pēdējā laikā Gmail ir pievienojis daudz funkciju.

Nesen Google e-pasta pakalpojums piedāvāja dažādu laika grafiku opcijas — 5 sekundes, 10 sekundes, 20 sekundes vai 30 sekundes —, kurās lietotāji var atsaukt nosūtīto e-pasta ziņojumu. Gmail šīs funkcijas izmantošanai iepriekš piešķīra standarta piecas sekundes, lai atsauktu kļūdaini nosūtītu ziņojumu. Šī ir jaunākā izlaistā lietotnes funkcija un tā ir pieejama gan mobilajā lietotnē, gan pakalpojuma Web versijā.

Pavisam nesen lietotne saņēma arī Meet un Chat integrāciju, kas ļauj lietotājiem pārslēgties uz citām saziņas iespējām bez nepieciešamības savā ierīcē lejupielādēt citu lietotni.

Iemesls, kāpēc Gmail “kavējas” 10 miljardu lejupielāžu robežlīnijas šķērsošanā, varētu būt Gmail Go versija, kas ir vieglāka un būtībā ir gandrīz tāda pati kā parastā lietotne. Turklāt Gmail Web piedāvā arī visai plašu funkciju kopumu, kas neraisa motivāciju lejupielādēt pašu lietotni.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt