Google pievieno jauno iOS konfidencialitātes politiku Gmail

Google beidzot savā Gmail lietotnē ir pievienojis Apple App Store konfidencialitātes politiku. Lietotne ir otrā lielākā Google lietotne, kas saņem jauno politiku pēc tam, kad tā tika pievienota lietotnei YouTube šī mēneša sākumā.

Ko jaunā politika paredz? Lietotne, iespējams, koplieto atrašanās vietu un lietotāja ID ar reklāmdevējiem. Saskaņā ar konfidencialitātes politiku tajā nav ietverts lietotāja vārds, fiziskā adrese vai tālruņa numurs, un lietotne precīzi norāda kāda infomācija un kādos gadījumos par lietotāju tiks ievākta un sniegta.

Gmail

Apple lietotņu konfidencialitātes politika ir domāta, lai parādītu it visu, kam lietotne varētu piekļūt, nevis tikai to, kādai informācijai šī lietotne piekļūs. Piemēram, lietotne var izmantot atrašanās vietas datus tikai tad, ja ir jāparāda karte, bet vairums konfidencialitātes politikas to nepadara skaidru.

Google pievienoja jauno politiku, neatjauninot Gmail lietotni. Pēdējo reizi Google atjaunināja iOS lietotni pirms diviem mēnešiem.

Citas lielās Google lietotnes, piemēram, Maps, Photos, Docs un Chrome, vēl nav saņēmušas jauno konfidencialitātes politiku. Taču tas, ka gan YouTube, gan Gmail to ir pievienojuši, norāda, ka Google tās sāk pamazām pievienot savām lielākajām lietotnēm.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt