Microsoft Edge testē sānu joslu, ko var pievienot darbvirsmai

Microsoft Edge testē jaunu funkciju, kas varētu padarīt tā sānjoslu vēl noderīgāku. Edge Canary 114.0.1789.0 versijā pārlūka sānu joslu var atvienot un uzstādīt uz darbvirsmas, šo funkciju pamanīja GeekerMag.

GeekerMag‘s pārstāvis Viney Dhiman parāda, kā tas darbojas zemāk ievietotajā video. Vienkārši nospiediet pogu “Atdalīt no Edge” sānu joslas apakšā, un Edge automātiski pieslēgs sānu joslu darbvirsmas labajā pusē.

Sānu josla paliks atvērta pat tad, ja minimizēsiet Edge, un jūs varēsiet piekļūt Bing mākslīgā intelekta tērzēšanas robotam un citiem rīkiem, neatverot tīmekļa vietni. Lai sānjoslu atkal pievienotu, vienkārši nospiediet to pašu pogu, ar kuru to atvienojāt. Saskaņā ar Windows Central informāciju šī funkcija tiek izplatīta tikai Edge Canary un Dev lietotāju apakškopai, tāpēc jūs to varētu neredzēt pat tad, ja jums ir piekļuve abiem kanāliem.

Edge sānu joslā ir pieejami dažādi rīki papildus mākslīgā intelekta darbinātajam tērzēšanas robotam un attēlu ģeneratoram, ko nesen pievienoja Microsft. Sānu joslu var izmantot arī, lai ātri izvilktu e-pasta vēstules, atvērtu Microsoft Office, spēlētu spēles un piekļūtu izvēlētām piespraustām vietnēm.

Šī daudzpusība ļauj saprast, kāpēc Microsoft eksperimentē ar pievienojamo funkciju. Piemēram, ja datorā izmantojat lietojumprogrammu Microsoft Word, sānu joslu varat paturēt augšpusē, ja jums nepieciešams piekļūt Bing tērzēšanas robotam, lai palīdzētu rakstīt vai izveidot konspektu. Jūs pat varat to izmantot kā veidu, kā ar vienu acu uzmetienu pārraudzīt savus e-pastus, tādējādi tas šķiet ērts veids, kā iegūt piekļuvi rīkiem, nepārtraucot darba plūsmu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt