Nintendo Switch atjauninājums ļauj transfērot lejupielādētās spēles uz SD karti

Tagad pieejamais Nintendo Switch 10.0.0 programmaparatūras atjauninājums, dod iespēju pārvietot lejupielādētās spēles tieši no sistēmas atmiņas uz SD karti vai arī otrādi, ja nepieciešams atbrīvotu konsoles atmiņu. Atjauninājums arī ļauj pārveidot kontroliera pogu funkcijas un ilustrēt savu lietotāja profilu, izmantojot jaunās Animal Crossing: New Horizons kolekcijas ikonas.

Datu pārsūtīšana tieši starp konsoles iekšējo un ārējām atmiņas ierīcēm ir funkcija, ko cilvēki jau labu laiku lūguši un gaidījuši. Iepriekš, ja sanāca aizpildīt iekšējo atmiņu un vēlējāties pārvilkt spēles un atjauninājumus SD kartē, tad vienīgā iespēja bija tos atkārtoti lejupielādēt. Šī jaunā funkcija padarīs šo procesu daudz ātrāku un ērtāku. Saskaņā ar  atjauninājuma piezīmēm tiek teikts ,,lejupielādējamā programmatūrā, atjauninājumu dati un DLC” formāti ir atbalsīti, taču saglabātos datus un “dažus” atjauinnājumu datus tomēr nav iespējams pārsūtīt uz SD karti.

Jaunā programmaparatūra nodrošina iespēju pogu izvietojuma un funkciju pārtaisīšanai. Šeit es esmu nomainījis abas plecu pogas kreisajā pusē. Joy-Con. Jon Porter / The Verge 

Jaunajai pogas pārtaisīšanas funkcijai var piekļūt no konsoles sistēmas iestatījumu sadaļas ,,Controllers and Sensors”. Tas strādās ar Joy-Cons, Pro un Switch Lite kontrolieros iebūvētajām vadības ierīcēm, kā arī ļaus apmainīt pogas, to funkcijas un analogu kotrolierus. Kad esat iestatījis jaunu konfigurāciju, varat to saglabāt kā vienu no pieciem iespējamajām pogu izkārtojumiem – noderīgi, ja vēlaties atšķirīgus pogu izkārtojumus dažādām spēlēm.

Pārslēgšanas uz programmatūras versiju 10.0.0 ir pieejama jau tagad. Jūs varat atjaunināt sistēmu manuāli iestatījumu izvēlnes sadaļā ,,System”, taču citiem, konsole var arī pati automātiski atjauninās, pašiem to nemaz nepamanot.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt