Pēc Facebook dīkstāves telegram iegūst 70 miljonus jaunu lietotāju

Ziņu apmaiņas lietotne Telegram pirmdien ieguva rekordlielu skaitu jeb 70 miljonus jaunu lietotāju, jo Facebook un uzņēmuma populārākās lietotnes piedzīvoja gandrīz sešu stundu ilgu dīkstāvi, paziņoja Telegram izpilddirektors Pāvels Durovs. Šifrētās ziņu apmaiņas lietotne Signal tajā pašā dienā arī ziņoja par miljoniem jaunu lietotāju.

70 miljoni jauno lietotāju ir par vairāk nekā 10% vairāk, salīdzinot ar 500 miljoniem mēneša aktīvo lietotāju, kas lietotnē bija šā gada janvārī, kad pēdējo reizi tika ziņots par līdzīgu jaunu lietotāju skaita pieaugumu. Janvārī Telegram piedzīvoja ievērojamu lietotāju pieaugumu, kad WhatsApp paziņoja par jaunas privātuma politikas ieviešanu, radot bažas, ka dalīsies ar privātajiem lietotāju datiem ar mātes uzņēmumu Facebook.

Lai gan Pāvels Durovs apgalvoja, ka Telegram “turpina darboties nevainojami”, ņemot vērā “nepieredzētu izaugsmi”, viņš atzina, ka “daži lietotāji Amerikā, iespējams, ir ievērojuši lēnāku lietotnes ātrumu nekā parasti, jo miljoniem lietotāju no šiem kontinentiem vienlaicīgi izvēlējušies Telegram”. Signal lietotājiem arī radās problēmas, kuru dēļ viņi nevarēja redzēt visas kontaktpersonas.

“Jaunajiem lietotājiem es gribētu teikt – laipni lūdzam Telegram, lielākajā neatkarīgajā ziņu apmaiņas platformā,” rakstīja Pāvels Durovs. “Mēs jūs nepievilsim, kad to izdarīs citi.” Telegram lietotne šī gada sākumā pievienoja iespēju importēt WhatsApp tērzēšanas vēsturi, lai palīdzētu lietotājiem pārslēgties no Facebook piederošā ziņu apmaiņas pakalpojuma. Šī gada laikā lietotnei ir pievienoti arī citi līdzekļi, kas vērsti uz video zvaniem un straumēšanu tiešraidē, lai gan tā (atšķirībā no Signal un WhatsApp) joprojām nepiedāvā pilnīgu šifrēšanu pēc noklusējuma.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt