Telegram izlaidis jaunu atjauninājumu ar svarīgām funkcijām

3. februārī Telegram izlaida savu pirmo lielo 2023. gada atjauninājumu un pievienoja dažas svarīgas funkcijas. Pēdējo lielo atjauninājumu lietotne saņēma pagājušā gada decembrī. Daži no jaunākajiem atjauninājumiem ir pieejami tikai Telegram Premium lietotājiem, tostarp arī iespēja tulkot visu tērzēšanu reāllaikā. Lietotāji var izvēlēties, valodas, kurās tulkot vai arī iestatījumos paslēpt tulkošanas joslu.

Starp atjauninājumiem, kas pieejami visiem lietotājiem, ir iespēja skatīt detalizētu Telegram lietotnes tīkla izmantošanas sadalījumu. Kādā ierakstā platformas oficiālajā vietnē teikts, ka tagad iespējams redzēt, cik daudz datu tiek izmantots. Tie tiek attainoti detalizētās Wi-Fi un mobilo datu diagrammās. Būs arī iespējams pielāgot automātiskās lejupielādes iestatījumus atbilstoši savam datu plānam.

Ar jaunāko Telegram atjauninājumu lietotāji var kontrolēt vai atsūtītie multimediju faili uzreiz tiks automātiski lejupielādēti, balstoties uz to veidu, lielumu un saraksti, kurā tie saņemti. Tagad arī grupu administratori varēs ierobežot, kādus mediju failu veidus grupā ir iespējams nosūtīt. Šādā veidā, piemēram, būs iespējams izveidot grupas, kurās var sūtīt tikai tekstuālās ziņas vai tieši pretēji – tikai attēlus un video.

Izmantojot jauno atjauninājumu, Telegram lietotāji, kuriem nepieciešams autorizēties savā kontā, varēs ātri ievadīt savu Apple vai Google ID, neizmantojot SMS kodu. Ja iestatīta 2 soļu verifikācijas parole, tā joprojām būs jāievada.

Telegram ieviesa arī vairākus atjauninājumus attiecībā uz emocijzīmītēm. Vietnē ir ieviesti vairāki simti pielāgotu un interaktīvu emocijzīmīšu. Visas uzlīmes un emocijzīmītes tagad ir sakārtotas pēc kategorijām, un lietotāji, paturot kādu emocijzīmītes ikonu, var to pietuvināt, lai apskatītu tuvāk pirms nosūtīšanas. Telegram arī ļauj jebkuru uzlīmi vai animētu emocijzīmi pārvērst par profila attēlu.

Avots: Telegram

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt