Riverside.fm – startups, kas piedāvā vēl vienu podkāstu plaformu

Riverside.fm

Pēdējo dažu gadu laikā vairums no mums ir dzirdējuši par podkāstiem. Patiesībā tie pat ir palikuši visai populāri. Kas tad īsti ir podkāsts? Tas ir audio saturs, kas parasti ir ierunāts un publicēts tādās populārās podkāstu platformās kā Spotify vai Anchor. Pavisam nesen podkāstu platformu pulciņam pievienojies arī kāds startups Riverside.fm, kas piedāvā nedaudz citādu podkāsta pieredzi – ne tikai audio, bet arī video!

Riverside.fm platforma sākumā veidota, lai caur to politiķi varētu piedalīties video debatēs. Pēc tam uzņēmuma pārstāvji saprata, ka izveidotā platforma varētu būt visai veiksmīgs biznesa modelis podkāstu platformai.

Platforma strādā visai līdzīgi kā Zoom – kāds izveido sarunu un dalās ar saiti, caur kuru citi tai var piekļūt. Kad saruna uzsākta, tai tiek ierakstīts gan video, gan audio. Riverside.fm sola, ka podkāsta ieraksta kvalitāte būs salīdzinoši augsta un to neietekmē slikts interneta savienojums. Platforma atbalsta 4K video kvalitāti un nesakompresētu WAV audio, kā arī piedāvā rīkus, kas ļauj regulēt sarunas dalībnieku audio skaļumu.

Šķiet, ka platforma līdzīnās jau vairākām plaši pazīstamām videokonferenču platformām. Vai tā spēs atšķirties no citām un nodrošināt solīto augsto kvalitāti?

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt