Samsung jaunā funkcija ļauj pārbaudīt vai netiekat izsekots ar SmartTag

Samsung ir paziņojis, ka klienti drīzumā varēs skenēt nezināmos Galaxy SmartTag izsekotājus, izmantojot Samsung SmartThings Find pakalpojumu. SmartTag ir trakeris jeb maza ierīce, ko pievienot visbiežāk pazūdošajām lietām, lai tās būtu vieglāk atrast. Funkcija Unknown Tag Search no nākamās nedēļas nonāks lietotnē SmartThings.

Ar jauno funkciju lietotāji varēs skenēt tuvējo apkārtni, lai atrastu trakerus, kas nepieder viņiem, bet, iespējams, tiek izmantoti izsekošanai. Šī funkcija veidota drošības apsvērumu dēļ, lai nodrošinātu vienkāršu veidu, kā pārbaudīt, vai kāds jūs neizseko ar trakeri, kas nemanot iemests mugursomā, somā, vai mēteļa kabatā.

Samsung arī paziņoja, ka tā balss asistents Bixby iegūs iespēju atrast SmartTag. Ja esat pievienojis SmartTag pie kādas biežāk pazūdošas lietas, turpmāk to varēs palīdzēt atrast arī Bixby balss asistents. Piemēram, ja atslēgām ir pievienots SmartTag, var teikt “Hi Bixby, where are my keys?” (tulkojumā: Sveiks, Bixby, kur ir manas atslēgas), un tas ieslēgs trakera zvana signālu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt