Snapchat izveidojuši sadarbību ar Linktree, lai lietotāji spētu norādīt saites savos profilos

Snapchat paziņojis, ka tas izveidojis integrāciju ar link-in-bio rīku Linktree, lai ļautu cilvēkiem parādīt savu darbu un citus profilus Snapchat. Līdz šim Snapchat ļāva iekļaut saites tikai zīmoliem un Snap Stars – lielākajiem satura radītājiem, kas ir daļa no īpašas programmas.

Sākotnēji aprīlī izsludinātā sadarbība ļaus ikvienam, kam ir publisks profils, iekļaut saites uz savu Linktree profilu. Snapchat ļauj jebkuram lietotājam, kas vecāks par 18 gadiem, izveidot publisku profilu.

Foto: Linktree/Snapchat

Snapchat lietotāji var piekļūt savam publiskajam profilam spiežot “edit” un izvēloties “Website vai Linktree“, lai ievietotu lietotāja Linktree saiti. Tas ļauj lietotājiem iekļaut arī jebkuru citu saiti. Tomēr Linktree sniedz Snapchat profiliem labāku redzamību savā pakalpojumā.

Rīks Link-in-bio arī ļaus satura radītājiem Linktree lapā parādīt savu Snapchat profilu ar sociālo ikonu un pogu, kurā rakstīts “Add me on Snapchat” (Pievieno mani Snapchat), vai jebkuru citu pielāgotu frāzi. Turklāt Linktree iegūs vietu arī Snapchat noklusējuma koplietošanas lapā.

Foto: Snap/Linktree

Līdz ar šo integrāciju Linktree piedāvā arī trīs mēnešu Linktree Pro bez maksas.

Šā gada sākumā Snapchat paplašināja savu programmu, lai koplietotu reklāmas ieņēmumus ar piemērotiem satura radītājiem, pamatojoties uz sekotājiem un ikmēneša skatījumiem. Uzņēmums ieviesa arī Public Stories funkciju, kas ļauj lietotājiem koplietot savus stāstus ar visiem, nevis tikai saviem sekotājiem vai draugiem.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt