Telegram izlaidis Premium abonementu

Mēneša sākumā Telegram paziņoja, ka ieviesīs maksas abonementu un tas ir jau tepat aiz stūra. Nu, tas ir pieejams par 3.99 Eur mēnesī. Kas tajā iekļauts un ko tas piedāvā?

Visas funkcijas, kas iekļautas Premium abonementā, uzņēmums ir aprakstījis bloga ierakstā. Dažas no tām ir lielākas, ieskaitot ātrāku lejupielādi un lielāku maksimālo failu augšupielādes lielumu — 4 GB (nevis standarta 2 GB), bet dažas – visai maznozīmīgas.

Premium abonenti iegūs lielākas iespējas nekā standarta lietotāji. Abonementu īpašnieki varēs pievienoties līdz pat 1000 sarakstēm, kamēr standarta lietotājiem būs pieejamas līdz 500 sarakstes. Tas pats attiecas arī uz citām funkcijām — abonenti var izveidot 20 mapes ar līdz pat 200 sarakstēm katrā, saglabāt līdz 10 uzlīmēm, izcelt līdz 10 sarakstēm un pievienot 4 kontus nevis 3.

Avots: Telegram

Dažas citas priekšrocības ietver piekļuvi Premium uzlīmju bibliotēkai, kurā ir vairāk un dažādas pilnekrāna animācijas, ekskluzīvas emocijzīmīšu reakcijas un animēti profila attēli (līdzīgi tiem, ko redzat Steam). Pie balss ziņojumiem tiek piedāvāta iespēja pārvērst ierunāto tekstā, kas var būt visai noderīgi, ja nav līdzi austiņas un nevēlaties balss ierakstus klausīties publikā. Abonements arī noņems apmaksātas ziņas lielās, publiskās sarakstēs.

Telegram vadītāja uzskati par platformas Premium pakāpi ir palikuši nemainīgi. Pagājušajā nedēļā lietotnes vadītājs paziņoja, ka bez maksas funkcijas paliks bez maksas un jaunās funkcijas neietekmēs lietotnes izmantošanas pieredzi tiem, kas nav abonenti. Tas nozīmē, ka bezmaksas lietotājiem vajadzētu būt iespējai lejupielādēt lielākus abonentu augšupielādētos failus, kā arī apskatīt papildu uzlīmes vai emocijzīmītes, ko viņi izmanto.

Telegram apgalvo, ka 2022. gadā nonācis pasaulē lejupielādēto lietotņu pieciniekā, kā arī sasniedzis 700 miljonus mēneša aktīvo lietotāju.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt