YouTube vairs nepiedāvās Premium Lite abonementu

YouTube 2 gadus piedāvāja Premium Lite abonementu jeb lētāku Premium abonementa pakalpojumu bez reklāmām. Pavisam nesen uzņēmums e-pastā Lite plāna abonentiem paziņoja, ka pēc 2023. gada 25. oktobra šo plānu vairs nepiedāvās.

Par 6.99 Eur/mēnesī Lite plānu pirms 2 gadiem sāka piedāvāt dažās Eiropas valstīs – Beļģijā, Dānijā, Somijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā un Zviedrijā. Tas piedāvāja skatīties video bez reklāmām, taču neiekļāva citas Premium abonementa funkcijas, piemēram, lejupielādes bezsaistē, fona atskaņošanu vai jebkādas YouTube mūzikas priekšrocības.

Esošajiem Premium Lite abonentiem tiks piedāvātas divas iespējas – atgriezties pie YouTube skatīšanās ar reklāmām vai abonēt cenas ziņā dārgāko YouTube Premium, kurā iekļauts arī YouTube Music. E-pastā, kurā lietotāji tiek informēti par izmaiņām, uzņēmums apgalvo, ka piedāvās Lite abonentiem viena mēneša bezmaksas Premium izmēģinājumu.

Uzņēmums e-pastā piemetina, ka turpinās strādāt pie jaunām Lite abonementa versijām un ņems vērā lietotāju sniegtās atsauksmes. YouTube Premium abonements Eiropā maksā 11.99 Eur, kas ir nedaudz vairāk kā dažādu citu straumēšanas pakalpojumu lētākie abonementu plāni.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt