Facebook paziņo par sadarbību ar Httpool

Facebook un Httpool paziņo par stratēģiskas partnerības izveidošanu Baltijas reģionā. Pēc veiksmīgas sadarbības Balkānu reģionā, Httpool tagad ir oficiālais Facebook tālākpārdevējs arī Baltijas valstīs — Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Facebook novērtē šo ilgtermiņa partnerības iespēju, kas palīdzēs vietējām aģentūrām un reklāmdevējiem sasniegt plašāku auditoriju un iesaistīties jēgpilnā dialogā ar lietotājiem, tādējādi veicinot vietējo uzņēmumu potenciālu.

Httpool, kā jaunais Facebook oficiālais reklāmu pārdošanas partneris Baltijas reģionā, piedāvās vietējiem uzņēmumiem savu atbalstu, zināšanas un prasmes, kā arī palīdzēs mārketinga stratēģijās ieviest Facebook, Instagram, Facebook Messenger un Whatsapp kanālus. Šīs sadarbības mērķis ir katras valsts ietvaros nodrošināt atbalstu šī reģiona reklāmdevējiem, turklāt no partnera, kurš ir pierādījis savas zināšanas un izpratni par Baltijas reģiona specifiku.

Mēs savu tālākpārdevēju programmu veidojam tā, lai reklāmdevējiem būtu ērta piekļuve mūsu zināšanām un prasmēm, jo Baltijas reģionā uzņēmumam Facebook nav savs pārstāvniecības. Šodien mēs ar prieku speram soli tālāk, lai reģiona uzņēmumi spētu izmantot vairāk iespēju,” norāda Roberts Bednarskis (Robert Bednarski), Facebook Centrālās un Austrumeiropas valstu daļas direktors.

Šī sadarbība apliecina Httpool vadošo pozīciju un veiksmīgo darbību šajā reģionā. Mēs esam gandarīti, ka varam Baltijas uzņēmējus iepazīstināt ar jaunākajiem Facebook reklāmas risinājumiem, un sniegt vietējā tirgū pārstāvētajiem zīmoliem un aģentūrām profesionālu atbalstu augstākajā līmenī,” saka Httpool vadītājs Latvijā Arnis Ozols.

Šīs partnerības ietvaros reģionam tiks nodrošināta piekļuve Facebook apmācībām, stratēģijas veidošanas paņēmieniem un vietējām maksājumu iespējām, pateicoties Httpool plašajai pieredzei reklamēšanas procesos. Aģentūrām papildus tiks piedāvātas komandas apmācības, tiešā rēķinu izrakstīšana un tiešais atbalsts par reklamēšanās politikas jautājumiem.

Lai iegūtu papildu informāciju par šo stratēģisko partnerību, sazinieties, izmantojot e-pastu [email protected].

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt