Bixby – balss vadības asistents no Samsung

Samsung ir izveidojis jaunu aplikāciju veikalu Bixby balss asistentam, lai Galaxy viedtālruņu lietotāji, izmantojot jauno asistentu, varētu izmantot jaunus īsceļus. Aplikāciju veikals nosaukts par Bixby tirgu (Bixby marketplace). Šie rīki ir visai līdzīgi Amazone Alexa piemēram, kas ar balss funkciju ļauj viegli izmantot dažādas funkcijas vai piekļūt pie noteiktām programmām.

Bixby balss asistents piedāvā dažādas ātras komandas, kas integrējas ar trešās puses lietotnēm. Populāras trešās puses lietotnes ir Spotify, Yelp, YouTube, Google Maps (taču Google asistents vēl joprojām būs pieejams arī Samsung viedtālruņos, tāpēc tas varētu būt ērtāks, ja nepieciešams izmantot specifiskās Google lietotnes).


Bixby tirgū lietotāji var apskatīt dažādas Bixby kapsulas (Bixby capsules), katru no tām lietotājs var pielāgot konkrētām vajadzībām. Piemēram, ja vēlaties izmantot Taxify, varat izveidot transportēšanas kapsulu, lai vienmēr izmantotu Taxify braucienus, kad ar Bixby izsaucat taksi.

Samsung apgalvo, ka Bixby neatļaus vizuālas reklāmas, taču nav skaidrs vai šāds ierobežojums būs arī audio reklāmām. Piemēram, Google asistenta lietotājiem ir nācies dzirdēt dažādu filmu reklāmas.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt