Google Docs atjauninājums atvieglos doumentu koplietošanu

Google Docs

Google šobrīd izstrādā atjauninājumu Google Docs. Atjauninājums ļaus lietotajiem salīdzināt piezīmes un strādāt kopā efektīvāk.

Saskaņā ar uzņēmuma bloga ierakstu Google Docs drīz izmantos divus papildus veidus, kā atrast citu sadarbības dalībnieku publicētus komentārus, kam jāpievērš uzmanība.

Lietotāji, kuri ietilpst ātrās funkciju izlaišanas sarakstā, kas Google Workspace klientiem sniedz iespēju saņemt jaunas funkcijas, tiklīdz tās ir pieejamas, atjauninājumu saņems nākamo divu nedēļu laikā. Tikmēr pārējiem lietotājiem vajadzētu redzēt, ka izmaiņas stājas spēkā līdz marta beigām.

Google Docs atjauninājums

Kopīgi strādājot ar dokumentu, īpaši tad, ja ir iesaistīts liels skaits kolēģu, var viegli zaudēt informāciju par to, kuriem komentāriem ir pievērsta uzmanība un kuri komentāri ir jauni.

Lai gan Google Docs atjauninājums ir neliels, iespēja atšķirt būtiskos un nebūtiskos komentārus, atvieglos dokumentu izmantošanu daudziem lietotājiem, it īpaši tagad, kad tik daudzi joprojām strādā attālināti.

Lietotāji, kas plaši strādā ar dokumentiem kopā ar dažādiem sadarbības partneriem, atzinīgi vērtēs arī ierosinājumu uzlabot komentāru vēstures izvēlni.

Šobrīd komentāri un ieteiktās rediģēšanas ir novietotas hronoloģiskā secībā, bet, kad to ir visai daudz, informāciju ir grūti sagremot. Iespēja filtrēt komentārus pavisam noteikti atvieglotu to pārvaldīšanu.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt