Google Docs saņem atjauninājumu, kas palīdzēs uzlabot komandas darbu kopējiem dokumentiem

Neatkarīgi no tā, vai strādājat no mājā vai biroja, tiešsaistes sadarbības programmatūras, piemēram, Google Docs, atvieglo to darbu veikšanu, kas jāpaveic kopā ar kolēģiem.

Google Docs tika laists klajā 2006. gadā pēc tam, kad uzņēmums Google iegādājās tiešsaistes teksta apstrādes programmu Upstartle. Tā kā Google Docs ir tīmekļa lietojumprogramma, tai var piekļūt no Google Chrome, Microsoft Edge, Safari vai jebkuras citas saderīgas pārlūkprogrammas.

Laika gaitā meklēšanas gigants savai tīmekļa teksta apstrādes programmai ir pievienojis jaunas funkcijas, piemēram, komentārus, iespēju rediģēt Microsoft Office failus un citas.

Google Workspace bloga ieraksts liecina, ka Google Docs saņems atjauninājumu, kas daudz vienkāršākā veidā parādīs, kas ir mainījies koplietojamā dokumentā.

Lai sāktu lietot šo jauno funkciju, lietotājiem vienkārši jāiezīmē daļa teksta, jānoklikšķina peles labā poga un izvēlnē jānospiež Show Editors (Parādīt redaktorus). Tad Google Docs parādīs redaktoru, kā arī jaunāko labojumu sarakstu. Šeit būs arī iespēja pāriet uz iepriekšējo dokumenta versiju un redzēt vēl detalizētāku informāciju par veiktajām izmaiņām.

Ar jauno funkciju komandas darbs pie kopīgiem Google Docs dokumentiem ir kļuvis nedaudz pārskatāmāks.

Avots: Tech Radar

Attēla avots: Google bloga ieraksts

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt