RCS iekš iPhone sasniedz plašāku auditoriju

RCS atbalsts ir, iespējams, lielākais ziņojumapmaiņas atjauninājums priekš iPhone. Tas ir plašāk pieejams iOS 18 beta lietotājiem.

Pirmo reizi palaists ierobežotā mērogā ar iOS Beta 2, ar trešo beta versiju RCS ir pieejams jau ārpus ASV robežām. Atsaucoties uz 9to5Mac, pakalpojums ir pieejams Kanādā, Spānijā, Francijā un Vācijā. Protams, tas joprojām ir šaurs loks, taču sniedz cerību. 

Tās ir labas ziņas ne tikai iPhone, bet arī Android lietotājiem, uzlabojot komunikāciju. Tas atbalsta daudzas funkcijas, piemēram, GIFs un iespēju koplietot augstas kvalitātes attēlus. 

RCS kļūst arvien labāks

Arī RCS standarts ir uzlabots. Pēdējā versija iekļauj iespēju “sūtītājam rediģēt, atsaukt un dzēst ziņas, ko iepriekš ir sūtījuši sev un saņēmējam”. Kā arī tagad varēs “iespējot atbildes un reakcijas (iekļaujot pielāgotas) gan nosūtītām, gan saņemtām ziņām”. Atjauninājums vēl dos iespēju marķēt ziņas kā spamu. 

Cerams šis atjauninājums drīz būs pieejams plašākam klāstam Android klientu. Savukārt, Apple cienītāji var pieteikties iOS 18 beta versijai. Pilnu pieejamību var sagaidīt ar gatavo operētājsistēmas relīzi, visticamāk, septembrī. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt