Telegram grupas video zvaniem tagad var būt līdz pat 1000 skatītāju

Telegram ir paziņojis par jaunām funkcijām un uzlabojumiem, kas nokļuvušas populārajā ziņojumapmaiņas lietotnē. Video zvani šoreiz ir nonākuši uzmanības centrā. Pēc grupas video zvanu palaišanas pagājušajā mēnesī, tos tagad varēs apmeklēt līdz pat 1000 skatītāju. Maksimālais to cilvēku skaits, kas var piedalīties video zvanā un to pārraidīt, paliek 30.

Video zvani arī tagad tiks parādīti ar augstāku izšķirtspēju, un, tiem pieskaroties, iegūsiet plašāku klipa skatu. Telegram apgalvo, ka, ierakstot savas video ziņas, audio no lietotāja ierīces turpinās skanēt, “lai lietotāji tagad varētu dziedāt savas iecienītākās dziesmas vai atbildēt, nepārtraucot podkāstu apraidi”. Papildus tam, ja video zvana laikā izmantojat viedtālruņa aizmugurējo kameru, būs iespējams veikt pietuvināšanu.

Citi papildinājumi ietver ekrāna koplietošanu video zvaniem starp diviem lietotājiem (ar audio no ierīces, no kuras notiek koplietošana), iespēju automātiski dzēst ziņojumus pēc mēneša — garākā iespēja līdz šim bija pēc nedēļas — un precīzāku zīmēšanas iespēju. Lietotne ir arī papildinājusi lietotāju pieredzi ar animācijām, kas paredzētas atbloķēšanas ekrānam, un kad sūtat ziņojumus Android operētājsistēmā; iOS lietotāji šīs ziņu animācijas jau ir saņēma iepriekšējā atjauninājumā. Pilns jauno izmaiņu saraksts uzskaitīts Telegram bloga ierakstā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt