Telegram saņem atjauninājumu ar jaunām funkcijām

telegram

Telegram ir ieguvis jaunu automātiskās dzēšanas funkciju ziņojumiem, sākuma ekrāna logrīkus, uzaicinājuma saites ar derīguma termiņu, un vēl citas funkcijas, ko ievērosiet ar jaunāko atjauninājumu. Šīs funkcijas ir iekļautas lietotnes Android un iOS versijās.

Telegram janvārī bija visvairāk lejupielādētā lietotne pasaulē. Android un iOS versiju jaunākais atjauninājums sniedz tādas funkcijas kā automātisku ziņu dzēšanu, sākuma ekrāna logrīkus, uzaicinājumu saites ar derīguma termiņu, un neierobežotus sarakstu dalībniekus. Atjauninājums uzlabo arī tērzēšanas importēšanas pieredzi un atskaišu sistēmu, kā arī pievieno animētākas emocijzīmītes.

Pēc Telegram bloga ierakstā minētā, automātiskā dzēšanas funkcija var dzēst ziņojumus pēc 24 stundām vai septiņām dienām pēc to nosūtīšanas. Kad lietotājs izvēlas šo funkciju, ziņojumi tiks dzēsti pēc izvēlētā laika perioda. Grupu sarakstē taimeri var ieslēgt un mainīt tikai administratori.

Automātiskās ziņu dzēšanas funkciju Android viedtālruņu īpašnieki atradīs, uzspiežot izvēlnes funkciju, kas atrodas sarunas augšpusē pa labi, izvēloties vēstures notīrīšanas funkciju un iestatot laika periodu. iOS īpašniekiem būs nepieciešams pieskarties pie ziņojuma, turēt un izvēlēties to, pēc tam sarunas augšējā kreisajā stūrī izvēlēties sarunas notīrīšanu, iespējot automātisko dzēšanu un laika periodu.

Sākuma ekrāna logrīki ļauj lietotājiem apskatīt pēdējo ziņojumu priekšskatījumu vai tikai kontaktu vārdus un profila attēlus. Android logrīkus var palielināt, un tie vienmēr būs atjaunināti. iOS sākuma ekrāna logrīki iegūs tikai jaunus datus “ik pa laikam”, kas, kā apgalvo uzņēmums, ir sistēmas ierobežojumu dēļ.

Telegram atjauninājums nodrošina arī saiti ar uzaicinājumu uz grupu, ko pēc noteikta laika var padarīt neaktīvu. Turklāt grupas, kurās ir tuvu 200 000 dalībnieku ierobežojumam, tagad var pārvērst par apraides grupām, kurām nav dalībnieku skaita ierobežojuma. Tomēr šajās grupās ziņojumus var sūtīt tikai grupu administratori.

Ar atjauninājumu, būs pieejami arī citi uzlabojumi. Ir atjaunināta arī sarakstu importēšanas funkcija no citām lietotnēm, kas sakārto importētos ziņojumus pēc to sākotnējā datuma. Tas attiecas tikai uz jaunām sarakstēm vai tām, kurās ir mazāk nekā 1000 ziņojumu.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

    1. Kā kuram. Man kaut kur ap 80%. Daļa weba arī pārcēlusies uz Telegram. Tikai viena liela vājība – obligāti jāreģistrē mobīlā numurs. Tā kā laiks pāriet uz drošāku alternatīvu. Kur gan ne procentos bet promilēs jāmēra paziņu esamība.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt