Tumšais režīms Facebook Lite – vai drīzumā tas būs arī Facebook aplikācijā?

Facebook Lite aplikācija ir paredzēta lietotājiem, kas vēlas izmantot Facebook aplikācijas “vieglāku” versiju, kas aizņem mazāk vietu, kā arī patērē mazāk datus. Tagad Facebook Lite ne tikai piedāvā vienkāršāku, ātrāku un mazāku aplikāciju, bet arī tumšo režīmu.

Kaut kāda iemesla dēļ Facebook uzskatījis, ka tumšais režīms vispirms jāievieš Lite versijā. Visai iespējams tas darīts, lai radītu intrigu vai novērtētu salīdzinoši mazākas lietotāju grupas reakciju.

Iespējams, jau esat redzējuši, ka Facebook vietnē ir tumšais režīms, bet tas šobrīd pieejams tikai beta testēšanas versijā. Beta versijas gadījumā tas ir pieejams tikai nelielam cilvēku skaitam, turpretī tumšais režīms Facebook Lite pieejams visiem, kas uzinstelē jaunāko aplikācijas versiju.

No gaišā režīma uz tumšo

Pārslēgšanās uz tumšo režīmu ir pavisam vienkārša – jums tikai jāpārliecinās, vai esat atjauninājis jaunāko Facebook Lite versiju. Kad tas izdarīts, vienkārši pieskarieties iestatījumu izvēlnei ekrāna augšējā labajā stūrī, un jūs atradīsiet jaunu tumšā režīma motīvu, ko iespējams pielāgot aplikācijai.

Jaunajam tumšajam režīmam nav konfigurējamu iestatījumu, Facebook tumšo režīmu ļauj vienkārši ieslēgt vai izslēgt.

Ja vēl neesat izmēģinājis Facebook Lite, varat to lejupielādēt iOS no App Store un Android ierīcēm no Google Play.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt