YouTube Music varētu nonākt Garmin viedajos pulksteņos

Ja esat Garmin viedā pulksteņa īpašnieks, iespējams šīs ir labas ziņas – izskatās, ka YouTube Music varētu būt pieejams Jūsu ierīcē. Neapstiprinātā ziņojumā teikts, ka Google izstrādā lietotnes atbalstu vairākām trešās puses ierīcēm, tai skaitā Garmin pulksteņiem.

9to5Google min, ka Garmin trešo pušu aplikāciju veikalā ConnectIQ būs pieejama YouTube Music aplikācija, lai gan netiek norādīts, kad tā varētu būt pieejama. Paredzams, ka programma varēs atskaņot mūziku, neveidojot savienojumu ar tālruni. Tā vietā iepriekš lejupielādētus atskaņošanas sarakstus varētu izmantot bezsaistē vai izmantojot pulksteņa LTE savienojumu.

Šī ir laba ziņa arī Apple lietotājiem. Šobrīd YouTube Music Apple Watch aplikācija nepiedāvā mūzikas glabāšanu bezsaistē. Taču, ja tiek izstrādāta Garmin aplikācija ar šādu funkcionalitāti, visticamāk, ka arī Apple Watch aplikācija iegūs atjauninājumu ar līdzīgām funkcijām.

Izskatās, ka YouTube Music varētu būt pieejams vairākās trešās puses ražotāju ierīcēs, kā piemēram, Sonos un Apple TV. WWDC 2023 konferences laikā tika demonstrēts, ka lietotne atbalsta Apple HomePod, kas liek noprast, ka Google aktīvi attīsta savu pakalpojumu, lai pilnvērtīgi konkurētu ar tādām lietotnēm kā Spotify.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt