Apple varētu būt spiests mainīt Lightning uz USB-C uzlādes tehnoloģiju

Apple

Apple, iespējams, būs spiests pamest savu Lightning uzlādes risinājumu nākotnes iPhone, ja stāsies spēkā jauni tiesību akti, ko ierosinājusi Eiropas Komisija.

Kāds avots, runājot ar Reuters, ir teicis, ka Eiropas Savienība vēlas ieviest universālu uzlādes standartu visiem viedtālruņiem, lai mazinātu patērētāju neskaidrības un samazinātu e-atkritumu apjomu.

Ja šāda situācija tiktu īstenota tas nozīmētu, ka, ja Apple vēlētos pārdot savus viedtālruņus Eiropā, uzņēmumam būs jāievēro šis likums un jāizmanto līdzīga uzlādes tehnoloģija kā lielākajai daļai Android tālruņu. Ierobežojumi varētu tikt ieviesti 2021. gada septembrī, kas nozīmē, ka ļoti maz ticams, ka tie ietekmētu iPhone 13, kas tiek sagaidīts 14. septembrī kopā ar trim citiem tālruņiem un Apple Watch 7.

Nav nekādu garantiju, ka ES izvēlēsies USB-C kā standarta uzlādes tehnoloģiju, bet iepriekš tā ir uzskatījusi tehnoloģiju par normu nākotnes viedtālruņiem, jo tā ir sastopama vairumā jauno viedtālruņu. Izmaiņas varētu skart iPhone 14. Taču precīzas informācija par to vai šādas izmaiņas tiks ieviestas un kad tās varētu tikt ieviestas, vēl nav zināma.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt