Tesla elektormobīļi negaidīti paātrinās bez jebkāda iemesla, notiek izmeklēšanas process

Modernie automobīļi noteikti kļuvuši daudz gudrāki nekā iepriekš, tagad esot tiem apbruņotiem ar vairākiem dator monitoriem un dažādiem sensoriem, kuriem vajadzētu padarīt braukšanu drošāku. Lai vai kā, taču acīmredzams, ka tehnoloģiju klātbūtne citreiz var padarīt situāciju tikai sliktāku.

Ņemiet par piemēru neseno petīciju, kura mudina Nacionālo autoceļu satiksmes drošības pārvaldi (NHTSA) oficiāli atsaukt 500 000 Tesla transportlīdzekļu, ņemot vērā sūdzības, ka jebkādu iemeslu dēļ, šie Tesla elektromobīļi pēkšņi paši sāk strauji paātrināties, izraisot avārijas. un nelaimes gadījumi.

Kādā ekstrēmā gadījumā viens  no Tesla īpašniekiem apgalvo, ka viņa transportlīdzeklis, 2015. gada Tesla Model S 85D, tika aizērta un aizslēgta, kad pēkšņi automašīna sāka paātrināties uz priekšu, un ietriecās stāvošā automašīnā. Cits autovadītājs apgalvoja, ka brīdī, kad viņi piebrauca pie savām garāžas durvīm, automašīna pēkšņi metās uz priekšu, izbraucot cauri garāžas durvīm, un apstājās tikai tad, kad atsitās pret sienu.

Šobrīd nav skaidrs iemesls, kas liek mašīnā negaidīti paātrināties, taču Tesla joprojām jāveic oficiāli komentāri par NHTSA iesniegto un izskatīto petīciju.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. “Šobrīd nav skaidrs iemesls, kas liek mašīnā negaidīti paātrināties…”
    Vispār ir gan skaidrs – tizla blīve starp stūri un gāzes pedāli.
    Interesanti, ka visi negadījumi reģistrēti retardu paradīzē – ASV…

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt