Galaxy Watch tagad var izsekot REM miegam bez nepārtrauktas sirds ritma uzraudzības

Galaxy Watch nesenais programmatūras atjauninājums ir devis svarīgas izmaiņas pulksteņa miega izsekošanas funkcijai. Galaxy Watch tagad var izsekot REM miegam naktī, neveicot nepārtrauktu sirdsdarbības uzraudzību. Pirms pēdējās atjaunināšanas REM miega dati tika reģistrēti tikai tad, kad pulkstenis tika iestatīts, lai vienmēr uzraudzītu sirdsdarbības ātrumu. Šī REM miega izsekošanas atkarība no sirdsdarbības ātruma uzraudzības tagad ir novērsta.

Galaxy Watch ir arī atsevišķa pārslēgšana, lai iespējotu vai atspējotu REM miega ierakstu ar jaunāko atjauninājumu. Nepārtraukts sirdsdarbības monitorings, iespējams, dos jums labāku priekšstatu par to, cik daudz REM miega jūs saņemat katru nakti, jo sirds sitas ātrāk REM miega laikā. Bet, ja sirdsdarbības ātruma monitorings tiek iestatīts biežāk (kas mēra sirdsdarbības ātrumu ik pēc desmit minūtēm), tas nozīmē, ka akumulatora lietošana tiek samazināta uz nakti, un tas varētu samazināt REM miega izsekošanas precizitāti.

Lai pārslēgtos uz REM miega ierakstu pārslēgšanu, atrodiet un pieskarieties miega izsekošanas logrīkam pie pulksteņa, pēc tam pieskarieties trīs punktu pogai labajā pusē un pieskarieties opcijai Settings (Iestatījumi). Tiklīdz Galaxy Watch jauninājums ir instalēts, pēc noklusējuma tiks iespējota REM miega izsekošana, bet, ja vēlaties, to var deaktivizēt, izmantojot pārslēgšanas iespēju.

 

Avots: www.sammobile.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt