Japāņu telefons vizītkartes izmērā neseko tendencēm

Redzot Apple un lielāko daļu Android OEM ražotājus veidojot arvien lielākus viedtālruņus, un Apple pārtraucot ražot iPhone SE, tirgus virziens ir skaidrs, vismaz īstermiņā. Bet tas nenozīmē, ka nav uzņēmumu, kuri neseko tendencēm un neražo mazākus telefonus. Šonedēļ dzirdējām, ka Palm izlaiž mazu telefonu, kas nav paredzēts lietošanai kā galvenais portatīvais dators. Bet jaunais telefons no Kyocera ir vēl mazāks.

Japāņu uzņēmums ir ražojis neparastus telefonus daudzus gadus. Pēdējais eksperiments ir KY-O1L, telefons kurš varētu ietilpt kredītkartes vietā makā vai somā. Diemžēl, to izlaiž tikai Japānā, bet ir interesati redzēt tādu telefonu, pat ja nedzīvo tur.

KY-O1L ir 2.8 collu ePaper displejs, tā pati tehnoloģija, kuru lieto e-reader ierīcēs. Izmērs ir 91mm x 55mm x 5.3mm un svars ir 47g. Palm telefona izmērs ir 96.6mm x 50.6mm x 7.4mm. Salīdzinājumam, iPhone XS un XS MAX izmēri ir 143.6mm x 70.9mm x 7.7mm un 157.5mm x 77.4mm x 7.7mm. Japāņu telefonu sakaru operators NTT Docomo, kurš izlaidīs KY-O1L, sauc to par plānāko viedtālruni pasaulē.

Saukt to par viedtālruni liekas pārspīlēti. KY-O1L nav ne iOS, ne Android, nav aplikāciju veikala. Tam arī nav kameras. Bet ir iebūvētas aplikācijas, dažas no tām ir – Web pārlūks, kalkulators, kalendārs, tāpēc jā, tehniski tas ir viedtālrunis. Tam ir 380mAH baterija, kas šķiet niecīga, bet ePaper displejam nevajadzētu lietot daudz enerģijas, tāpēc varētu būt pietiekami.

KY-O1L tiks pārdots Japānā no novembra beigām par apmēram 248 eiro pēc pašreizējā valūtas kursa. KY-O1L dizains liek padomāt par to, vai viedtālrunim ir jābūt universālam datoram, kas kontrolē katru dzīves aspektu. Dažreiz pietiek ar dažām ekstrām, kādreiz tā bija norma.

Avots: arstechnica.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt