Sanho HyperCube pievieno atmiņas karti un zibatmiņu lādētājam

Uzņēmums Sanho Hyper ir sniedzis pāris lieliskus un pārdomātus risinājumus mūsdienu viedtālruņu, portatīvo datoru un planšetdatoru trūkumiem. Iepazīstieties ar HyperCube – USB kastīti, kas ļauj lādētāju vienlaicīgi izmantot, kā atmiņas glabātuvi.

HyperCube ir viens no Kickstarter, globālā pūļa finansējuma platformā, izvietotajiem projektiem. HyperCube darbojas kā pārveidotājs un atmiņu karšu lasītājs. Pievienojiet to pie lādētāja, ievietojiet tajā microSD atmiņas karti, USB zibatmiņu vai pat ārējo cieto disku un pievienojiet lādēšanas kabeli ierīcei.

HyperCube ir iespējams savienot ar iPhone, iPad un Android. Uzlādes laikā, ierīcē esošie multimediju faili, automātiski tiks ievietoti HyperCube pievienotajā microSD kartē vai USB zibatmiņā. Tas ir lielisks veids, kā atbrīvot ierīcē vietu un turpmāk vairs nesaskarties ar lēnu ierīces darbību vai trūkstošu vietu jauniem fotoattēliem!

Piegādes tiks uzsāktas jau šī gada augustā. Šobrīd HyperCube iespējams iegādāties par īpašu cenu – 29 ASV dolāriem jeb aptuveni 25 Eur.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Apskatīt projektu Kickstarter platformā.

Avots: The Verge.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt