Silent Hill 2 remake: oficiālais relīzes datums

Jauns treileris no State of Play beidzot sniedz oficiālu relīzes datumu gaidāmajam Silent Hill 2 pārveidojumam. 

Vienkārši nosaukta – Silent Hill 2 -, ko izstrādāja Bloober Team, būs PlayStation 5 konsoles ekskluzīva. Spēle būs pieejama šī gada 8. oktobrī. Jaunumi kļuvuši publiski gandrīz divus gadus pēc tās oficiālās atklāšanas 2022. gadā.

Digitālie iepriekšpasūtījumi ir pieejami jau tagad – ar iespēju izvēlēties starp diviem atsevišķiem izdevumiem. Iepriekšpasūtot standarta versiju, kas maksās 70 EUR, tiks saņemta Silent Hill 2 kopija un divi bonusi: Robbie the Rabbit un Mira the Dog maska.

Taču, iegādājoties luksusa versiju, saņemsiet spēli, abas iepriekšminētās maskas, digitālu mākslas grāmatu un skaņu celiņu, kā arī Pyramid Head masku. Izvēloties šo opciju, spēli varēs baudīt jau 6. oktobrī, tas ir, divas dienas pirms oficiālās relīzes.

Šādu pat saturu var saņemt pirkumu veicot arī datorā, taču izpaliks Robbie the Rabbit maska, kas ir PS5 ekskluzīvais bonuss. 

Lai gan State of Play tiešraidē bija redzams tikai īss gabals treilera, ir izlaists arī atsevišķs spēles treileris. Tas ir 13 minūšu garš kadrs no spēles, parādot, kā galvenais varonis Džeimss sāk pamestas pilsētas izpēti. Drīz vien viņš sastopas ar lērumu ienaidnieku, ko sakauj, izmantojot improvizētus ieročus. Šāds saturs sniedz sapratni par to, ko sagaidīt no cīņas mehānismiem.

Daļa vides, kas parādīta treilerī, ir brīnišķīgi skaista, paralēli nododot arī atbaidošo atmosfēru. Diemžēl gan ir grūti ignorēt faktu, ka daudzas varoņu animācijas izskatās ļoti stīvas un nedabiskas. 

Avots: TechRadar 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt