LG G8s ThinQ – Lētais flagmanis

Un nē, lētais nevis tāpēc, ka štruntīgi uztaisīts, bet burtiski lētais. Jā, pie Tele 2 tas maksā ~700EUR. Bet ja pameklē un uziet, ka citur to var iegādāties pat pa 400+ EUR tas pēkšņi šķiet pieņemamā cenā.

Un kāpēc tad flagmanis? Jo palielam, tam ir visas nepieciešamās funkcijas, tam ir arī dzelži, kuri pat izkabina dažu labu konkurentu. Kopumā mans vērtējums šim telefonam ir gandrīz 8/10. Ikdienā baterija kalpoja labāk, nekā dažam labam iPhone. Kameras nebija izcilas. Video kvalitāte bija kaut kā bija zemāka par bilžu kvalitāti. Ok, stabilizācija filmējot bija labāka par jebkuru kameru, kura man pašam ir mājās, tāpēc par to točna pluss.

Ja man būtu jāmaina tagad telefons, es labprātīgi vairs netērētu 1k EUR par telefonu. Bet tad ir jautājums, ko tad ņemt? Es laikam tad svārstītos starp Asus Zenfone 6 un šo. Abi mani pārlieku nepārliecina salīdzinoši lēno Android atjaunojumu ziņā.

Tā jau labs telefons, bet bez tādas dzirkstelītes. Uz to vizuāli skatoties un to lietojot tas īsti neaizrauj un tās pāris interesantās fīčas (klauvēšanas kods, vai plaukstas žestu vadība) ātri apnīk un vairs nešķiet parocīgas un lietderīgas.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt