Samsung Galaxy Note 10 Lite apskats

Juhū! Pirmais Latvijā apskatīju Note 10 Lite!

Juhū! Tas arī ir dīvains telefons!

Juhū! Tas maksā tik pat cik normāls S10

Ok, kad Juhū! ir izsmelti, kas tad palika starp rindām iekš video un tiks iekļauts šajā īsajā rakstā…

Telefona īsto krāsu tā arī neizdevās nu nekādā rakursā noķert bildē, bet tas ir tāds dziļi zaļs… Ja nu tas kādam kaut ko vispār izsaka, bet jāsaka, ka skatīties uz to bija glīti.

Ļoti liels pluss bija tas, ka ekrāns nav ieliekts. Attiecīgi to lietojot nesaskāros ar problēmu, kuru novēroju pie Note 10 un 10+, proti, ka ar īkšķi cenšoties kaut ko aizsniegt, plauksta pieskaras šīm ieliektajām malām un rodas dažādi sīkie gļuki. Katrā ziņā, tici man, tie ir kaitinoši, kad domā, ka ver ciet aplikāciju, saprotot, ka aizvēršana nestrādā, jo vienā punktā uz ekrāna jau ir reģistrēts pieskāriens. Tātad kopumā pati lietošana bija ļoti ērta.

Man pat šķita, ka šis telefons ir tāda ideālā kombinācija starp S10 un Note, kur ir S10 lietošanas vieglums un ērtums, pret lielāko daļu Note 10 funkcionalitātes.

Lielākā baterija palīdzēja telefonam turēties pie dzīvības teju 1.5 dienas. Ja pa nakti vēl ieslēdz “Do not disturb” režīmu, tad pilnīgi noteikti 1.5 dienu turēja. Lai arī iekšā esošie dzelži ir morāli veci, faktiski tie nelika ikdienas produktivitātes darbībām bremzēt. Šis telefons nav paredzēts spēlītēm vai video apstrādei, jo tas nav tik jaudīgs, kā citi cenu kategorijas konkurenti, tomēr kas vajadzīgs no dokumentu pārvaldes, piezīmju veikšanas un apstrādes, vispār nevienā brīdī nekas nebremzēja un nekārās. Jā, kāda jaudīgākā spēlē bija nu tā…gandrīz lagoja.

Vienu man šim nevarēja nosaukt, bet es domāju, ka paredzamā rrp varētu būt ap kādiem 600-650eur.

Samsung Galaxy A51

Ir otrs apskatītais telefons, kurš principā pierādīja to, ka nākotnē dzīties pēc jaunākā un jaudīgākā telefona, pa lielam, kļūst arvien bezjēdzīgāk, jo arvien mazāk paliek tādu telefonu, kuri der pilnīgi visam, vai kuriem ir nepieciešams spēt pilnīgi visu. Vajag telefonu tikai lai Instagram liktu iekšā bildes? Tātad vajag tikai normālu kameru. Ergo pārējais ir mazsvarīgs. Šo trendu iezīmēja arī A71.

Telefoni nav jaudīgākie, nav ar premium fīčām un principā liek uzsvaru uz to, ka ir OK kameras un pārējais ir sekundāri. Gan izvēlēties uzbūves materiāli, gan dzelži. Paredzu, ka tieši šādi nišas telefoni nākotnē pārņems visus segmentus un mēs vairs nerunāsim par budžeta vai flagmaņu telefoniem, bet gan par konkrētas nišas produktiem. Vai tie būtu fotogrāfiju/selfiju telefoni, produktivitātes telefoni, vai vienkārši “ko nu mēs spējām iebāzt vienā telefonā bez īpašas nišas prātā” segments.

A51 bija ļoti normāli lietojams telefons. Ja nezinātu, kas tam ir iekšā un nebūtu jāzīmējas ar vienmēr jaunāko un krutāko, tad neviens tā arī nezinātu, ka šis ir zem 400 eur telefons. Vienīgi krāsas un dizains var nodot, ka šie ir vairāk uz jauniešiem tendēti telefoni, jo pieaugušāki cilvēki arvien retāk lieto telefonus, kur ļoti izteikt norāda uz savu piederību kaut kādam sabiedrības slānim (kaut vai atceroties Samsung Le Fleur līniju).

Tomēr es pār šo A51 izvēlētos nepilnus 100 eur dārgāko A71, jo tam tomēr ir labāki dzelži iekšā un vairāk brīvas vietas, kas īpaši svarīgi ir tiem cilvēkiem, kuri savas fotogrāfijas un video tur telefonos vairākus gadus un neglabā kādā citā vietā un agri vai vēlu saprot, ka visa atmiņa ir pilna un dzēst ārā neko negribas, jo ja nu nākamgad to vienu bildi tomēr apskatīsies. Šajā paragrāfā es nebiju domājis nevienu konkrēti, bet ja Tu sevi identificēji, tad iespējams ir vērts vēlreiz pārskatīt savus foto un video glabāšanas paradumus un nepieciešamību?

Uh, aizplūdu lielā lirikā, bet kopumā abi telefoni ir gandrīz labi segmenta pārstāvji un noteikti atradīs nišas, kurās ērti iekārtoties. Gaidīsim 11. Februāri, lai redzētu ko Samsung ir izdarījis ar S20 un noteikti kā vieni no pirmajiem par to varēsiet lasīt arī Notepad.lv, jo es esmu uzaicināts uz Samsung Unpacked eventu, lai apskatītu vaigā šos jaunos telefonus :)!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt