Pentagons oficiāli publicējs videoklipus, kuros iespējams redzēt citplanētiešus

Vai citplanētieši ir īsti? Gadu desmitēm mēs esam saskārušies ar dažādiem nostāstiem, fotoattēliem un videoklipiem, kuros it kā tiek parādīti citplanētieši, taču grūti pateikt, vai šie fotoattēli un videoklipi ir reāli īsti? Tiem, kuri prāto, vai uz citām planētām un kādā galaktikā varētu būt cita veida dzīvība, sāk šķist, ka mēs, iespējams, nemaz neesam vieni plašajā kosmosā.

Pentagons ir oficiāli izlaidis klajā 3 videoklipus, kas ir deklasificēti un itkā parāda NLO darbībā. Ja jūs jau kādu laiku sekojat jaunumiem šajā tēmā, daži no šiem videoklipiem varētu šķist pazīstami un redzēti pirms tam. Tas ir tāpēc, ka šie videoklipi jau agrāk bija noplūduši internetā. To apstiprināja Pentagons, un viņu oficiālā deklasifikācija piešķir zināmu ticamību šiem videoklipiem.

Pēc Pentagona teiktā: “Pēc rūpīgas pārbaudes departaments ir noteicis, ka šo neklasificēto videoklipu publiskas izdošanas atļauja veikta, jo videoklipi neatklāj nekādas sensitīvas spējas vai sistēmas un neietekmē turpmāko neidentificētu gaisa parādību iebrukuma izmeklēšanu militārajās gaisa telpās. D DOD izlaiž videoklipus, lai novērstu visus sabiedrības nepareizos priekšstatus par to, vai internetā cirkulējošie materiāli ir patiesi ”.

Tagad nav skaidrs, vai šajos video tiek patiesi attēlots, ka citplanētieši no citām planētām ir ieradušies uz Zemei mūs apciemot, un pats Pentagons to ar precīziem vārdiem nav apstiprinājs, taču droši var spriest, ka video apstiprina tādu objektu novērošanu, kuri līdz mūsdienām paliekuši neidentificēti.

Avots: Defense.gov

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt